15 marca przeprowadzona została rozgrywka półfinałowa Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA TITAN, do której zakwalifikowali się uczniowie z klasy 3b Patryk i Daniel, niewiele punktów zabrakło do udziału w finale.
Organizatorem Konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W trakcie konkursu trwającego od grudnia 2018 r. uczniowie poprowadzili własne wirtualne firmy w symulowanej rzeczywistości rynkowej.

Szkolny etap konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy" organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy odbędzie się 20 listopada br. (wtorek) o godz. 13.10 w sali nr 19 oraz w auli szkoły.

Dnia 1 marca odbył się w naszej szkole etap regionalny konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Poznaj swoje prawa w pracy”. W konkursie wzięło udział 63 uczniów z 32 szkół, którzy osiągnęli najwyższą liczbę punktów w etapach szkolnych. W naszej szkole w etapie szkolnym najlepsi byli Ewa Urban i Jakub Surowiec z klasy 3a i oni wzięli udział w konkursie. Jakub Surowiec zajął 2 miejsce i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.
Gratulujemy Kubie i życzymy powodzenia w Warszawie.

W dniu 7 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach I stopnia (szkolnych) XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „Gospodarka światowa – wolny handel czy protekcjonizm”.
Życzymy powodzenia.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dostępne są arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.