Samorząd Uczniowski Naszej Szkoły składa się z niesamowicie sympatycznych  i pracowitych osób, na których zawsze można liczyć.

Wierzcie Nam! Potrafią "odwalić kawał dobrej roboty" - o czym ciągle nas przekonują.samorzad1

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły (bez wyjątku) i każdy ma możliwość sprawdzić się w działaniu.

Władze Samorządu tworzy 3-osobowy Zarząd, który stale wspiera ok. 30 osobowa grupa uczniów. Doraźnie tzn. w różnych organizowanych akcjach bierze udział każdy, kto chce pracować lub ma pomysły.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/2019

Wojciech Bucior, kl. II d

- Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Wojciech Bucior. Jestem uczniem klasy II d technikum. Interesuję się motoryzacją i sportem. Jestem osobą pomysłową,
uczciwą i wrażliwą. W wolnym czasie trenuję kick - boxing.

Zachęcam do pracy w Samorządzie Uczniowskim, liczę, że wspólnie uda nam się przeprowadzić wiele ciekawych inicjatyw.

Joanna Choma, kl. III  d

- Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Jestem Joanna. Chodzę do 3 klasy technikum o kierunku  technik spedytor.
Odkąd przyszłam do szkoły w Rzeszowie, dołączyłam również do Związku Strzeleckiego "Strzelec"
Józefa Piłsudskiego - Jednostki Strzeleckiej 2021.
Poza ogromnym zaangażowaniem w Strzelca staram się udzielać w każdej innej grupie i organizacji. Uwielbiam pracę z grupą,
co mogę potwierdzić również kilkuletnim zaangażowaniem w projekt „Młodzież dla Miasta”.
Po wielu  kursach, w których brałam udział w szkole i poza nią, mogę powiedzieć,
że szybko przychodzi mi nawiązywanie nowych znajomości.
Jestem sumienna  a z powierzonych mi obowiązków staram się wywiązywać jak najlepiej.

Patrycja Starzec, kl. II bh

– Skarbnik Samorządu Uczniowskiego

Cześć, mam na imię  Patrycja, w szkole działam w wielu organizacjach. Jestem osobą zorganizowaną, uporządkowaną, pomocną oraz ambitną. Moją pasją są taniec i śpiew.
Uwielbiam również zatapiać się w książkach.