Samorząd Uczniowski Naszej Szkoły składa się z niesamowicie sympatycznych  i pracowitych osób, na których zawsze można liczyć.

Wierzcie Nam! Potrafią "odwalić kawał dobrej roboty" - o czym ciągle nas przekonują.samorzad1

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły (bez wyjątku) i każdy ma możliwość sprawdzić się w działaniu.

Władze Samorządu tworzy 3-osobowy Zarząd, który stale wspiera ok. 30 osobowa grupa uczniów. Doraźnie tzn. w różnych organizowanych akcjach bierze udział każdy, kto chce pracować lub ma pomysły.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2019/2020

Natalia Choma - Przewodnicząca SU

Uczennica klasy II c Technikum. Interesuje się literaturą, zwłaszcza poezją. Uczęszcza na kółko filozoficzne działające w naszej Szkole. Jest zdyscyplinowana, sumienna i pracowita. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, jest miła i koleżeńska. Angażuje się w działalność społeczną, bierze aktywny udział w życiu Szkoły, a przy tym osiąga wysokie wyniki w nauce.

Wiktoria Grądzka – Zastępca Przewodniczącego SU

Hej! Mam na imię Wiktoria. Uczę się na profilu logistycznym w klasie III f. Choć mam zaledwie 155 cm wzrostu dzielnie pokonuję wszelkie przeszkody. Moimi największymi zaletami są zorganizowanie, lojalność oraz wytrwałość w dążeniu do celu.. Chętnie poznaję świat i odkrywam swoje możliwości, czy to w nauce, czy też podczas jazdy motocyklem przez niekończące się serpentyny. Biorę udział w różnych konkursach i nierzadko osiągam w nich wysokie noty. Poprzez wolontariat w schronisku dla zwierząt, staram się czynić nasz kraj bardziej czułym na cierpienie innych.

Agata Kazibut - Sekretarz SU

Uczy się w klasie III c. Ma 18 lat. Interesuje się sportem, należy do „Strzelca”, zawsze pomaga innym, jest sumienna. Chętnie bierze udział w wydarzeniach szkolnych jak i tych pozaszkolnych. Sumiennie wykonuje przydzielone jej zadania. Wyróżnia się z tłumu swoim charakterem, jest miła, zabawna oraz koleżeńska. Jest to energiczna dziewczyna, która nie boi się żadnych wyzwań.