Samorząd Uczniowski Naszej Szkoły składa się z niesamowicie sympatycznych  i pracowitych osób, na których zawsze można liczyć.

Wierzcie Nam! Potrafią "odwalić kawał dobrej roboty" - o czym ciągle nas przekonują.samorzad1

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły (bez wyjątku) i każdy ma możliwość sprawdzić się w działaniu.

Władze Samorządu tworzy 3-osobowy Zarząd, który stale wspiera ok. 30 osobowa grupa uczniów. Doraźnie tzn. w różnych organizowanych akcjach bierze udział każdy, kto chce pracować lub ma pomysły.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2017/2018

Jagoda Ostrowska, kl. II d

- Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Moje zainteresowania niczym wybitnym się nie wyróżniają. Uwielbiam zatracić się w książce i czytać ją wiele razy, jak i spędzić bezmyślnie kilka godzin na oglądaniu serialu. Moją pasją długo było aktorstwo, kocham być na scenie, jednak nie dałam rady kontynuować tego dalej.

jagoda

Dagmara Kot, kl. III  df

- Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

Mam na imię Dagmara i jestem uczennicą klasy 3df. Od dwóch lat należę do Samorządu Uczniowskiego, a od trzech pełnię funkcję przewodniczącej klasy. Jestem osobą zorganizowaną, uporządkowaną, pomocną oraz ambitną. Moją pasją jest taniec, dlatego od wielu lat tańczę w Zespole Pieśni i Tańca “Pułanie”.

dagmara kot

Gabriela Magoń, kl. II df

– Skarbnik Samorządu Uczniowskiego

Hejka jestem Gaba. Interesuje się czytaniem książek, rysowaniem i muzyką. Czasem gram na gitarze. Lubię także czasem wyjść gdzieś ze znajomymi :)