Podczas ferii zimowych NASZA szkoła zorganizowała obóz dla uczniów z Rzeszowa. Obóz odbywał się w Białym Dunajcu. Uczestnicy mogli szkolić się w zakresie narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu. Nasi uczniowie przygotowywali się również do zawodów narciarsko- snowboardowych.

16 lutego b.r. odbył się w Żurawicy Półfinał Wojewódzki Licealiady w unihokeju. Był to już kolejny etap, do którego awansowały nasze uczennice. Po zaciętym turnieju NASZA reprezentacja zajęła 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy! Skład: Jastrząb Julia, Polak Aleksandra, Kogut Natalia, Zając Ewelina, Kasperek Magdalena, Rodzeń Marta, Motyka Jolanta i Jaskuła Natalia. Opiekun Sebastian Klaczkowski.

W niedziele 11 czerwca 2017 roku na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się Młodzieżowe Biegi Charytatywne.

Naszą Szkołę reprezentowało 8 uczennic. W biegu na dystansie 600 m wszystkie dziewczyny uplasowały się w środku stawki.

Reprezentacja naszej szkoły doskonale zaprezentowała się na Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych  w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie,  zdobywając wysokie lokaty w obu dyscyplinach. Najlepiej zaprezentował się Dawid Podkówka w kategorii narciarstwo chłopców,nie dając żadnych szans przeciwnikom i ostatecznie wygrywając całe mistrzostwa. Skład reprezentacji: Snowboard: Polak Gabriela, Kisała Jakub - opiekun Paweł Skowroński; Narty: Jasiek Wiktoria, Biela Karolina, Kirkut Jarosław i Podkówka Dawid - opiekun Sebastian Klaczkowski

2 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie ze znanym sportowcem z Podkarpacia. Gościem specjalnym był siatkarz Plus Ligii Michał Filip, który od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem CERRAD CZARNI RADOM.
Michał poprowadził ciekawe dwa treningi z klasami, odpowiadał na pytania młodzieży. Zakończeniem każdego treningu było wspólne zdjęcie z siatkarzem.
Bardzo dziękujemy Michałowi za przybycie do naszej szkoły, za cenne uwagi oraz obiecujemy trzymać kciuki za Niego w przyszłym sezonie.

Kto ćwiczy nie grzeszy- a ciało się cieszy.ob1

Człowiek podskakuje- dużo lepiej się czuje!!!

Szybciej uciec można- kolacja nie groźna.

Wysiłek zanika- a brzuch szybko znika!!!

Zatem niech nikt się nie wstydzi,

czasu nie marnuje, tylko co sił w nogach

na FITNESS zlatuje ;)

WTOREK godz. 1500

Prowadząca: J. Filip

W dniu 1 czerwca odbył się Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka.

Uczniowie brali udział w następujących konkurencjach:
-piłka plażowa dziewcząt
-piłka plażowa chłopców
-piłka nożna dziewcząt
-piłka nożna chłopców
-piłka koszykowa chłopców.

W dniach 6.10.2017 i 20.10.2017 roku reprezentacja Zespołu Szkół Nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie brała udział w miejskich rozgrywkach w siatkówce dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w grupie ulegając nieznacznie I LO i ZSEkonomicznych.

Dziękujemy naszym zawodniczkom za zaangażowanie i walk

30 maja 2017 r. na przystani kajakowej Lisia Góra odbyły się Zawody Kajakowe Szkół Ponadgimnazjalnych. Wystartowało 13 osad kajakowych. Bardzo dobre, drugie miejsce zajęli uczniowie: Lucjan Wisz i Lasota Bartłomiej z 2 g. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła 3 miejsce.

Uczestnicy: Puzio Hubert, Lasota Bartłomiej,Sitarz Gabriel, Wisz Lucjan,Kroczek Krystian,Czerncki Oskar.

Opiekun grupy: Tomasz Krawiec