W dniach 6.10.2017 i 20.10.2017 roku reprezentacja Zespołu Szkół Nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie brała udział w miejskich rozgrywkach w siatkówce dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w grupie ulegając nieznacznie I LO i ZSEkonomicznych.

Dziękujemy naszym zawodniczkom za zaangażowanie i walk

W niedziele 11 czerwca 2017 roku na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się Młodzieżowe Biegi Charytatywne.

Naszą Szkołę reprezentowało 8 uczennic. W biegu na dystansie 600 m wszystkie dziewczyny uplasowały się w środku stawki.

W dniu 1 czerwca odbył się Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka.

Uczniowie brali udział w następujących konkurencjach:
-piłka plażowa dziewcząt
-piłka plażowa chłopców
-piłka nożna dziewcząt
-piłka nożna chłopców
-piłka koszykowa chłopców.

2 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie ze znanym sportowcem z Podkarpacia. Gościem specjalnym był siatkarz Plus Ligii Michał Filip, który od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem CERRAD CZARNI RADOM.
Michał poprowadził ciekawe dwa treningi z klasami, odpowiadał na pytania młodzieży. Zakończeniem każdego treningu było wspólne zdjęcie z siatkarzem.
Bardzo dziękujemy Michałowi za przybycie do naszej szkoły, za cenne uwagi oraz obiecujemy trzymać kciuki za Niego w przyszłym sezonie.

30 maja 2017 r. na przystani kajakowej Lisia Góra odbyły się Zawody Kajakowe Szkół Ponadgimnazjalnych. Wystartowało 13 osad kajakowych. Bardzo dobre, drugie miejsce zajęli uczniowie: Lucjan Wisz i Lasota Bartłomiej z 2 g. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła 3 miejsce.

Uczestnicy: Puzio Hubert, Lasota Bartłomiej,Sitarz Gabriel, Wisz Lucjan,Kroczek Krystian,Czerncki Oskar.

Opiekun grupy: Tomasz Krawiec