Informacje dla uczniów klas trzecich gimnazjum

Jesteśmy Internatem Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie, dlatego w pierwszej kolejności gwarantujemy zakwaterowanie dla uczniów naszej Szkoły. Przyjmujemy także uczniów z innych szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Rzeszowa, które nie posiadają własnych internatów, jednak pod warunkiem posiadania wolnych miejsc.

Dysponujemy 126 miejscami noclegowymi w pokojach 3-osobowych. Na terenie Internatu znajdują się ponadto: stołówka, sala komputerowa oraz świetlica z aneksem kuchennym, w której można spędzać czas wolny. Mieszkańcy naszego Internatu mogą ponadto korzystać ze szkolnej siłowni i sali gimnastycznej oraz z kompleksu boisk sportowych należących do Szkoły.

Pracujemy pięć dni w tygodniu: od niedzieli godz. 16.00 do piątku do godz. 21.00.

Olbrzymią zaletą naszego Internatu jest jego położenie i łatwość dojazdu – w odległości do 100 m od Internatu znajdują się przystanki MPK (linie OA, 17, 19, 29, 91), PKS i linii prywatnych.