Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie licznie biorą udział w konkursach i olimpiadach, często zdobywając wyróżnienia, nagrody i zaszczytne miejsca. Oto osiągnięcia z roku szkolnego 2018/2019:

Lp. Klasa Imię i nazwisko Konkurs, olimpiada, turniej
1. I a Klaudia Batycka Udział w kokursie "Bezpieczeństwo w sieci"
2. I a Bernadeta Kosior III miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci"
3. I a Wiktoria Pacanowska Etap wojewódzki konkursu "Maths in English"
4. I a Łukasz Pleśniak Etap wojewódzki konkursu "Maths in English"
5. I a Wiktoria Wyka I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci"
6. I a Gabriela Rączka Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym"
7. I a Bartłomiej Tereszkiewicz Finalista 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym"
8. I a Gabriela Rączka Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
9. I a Klaudia Batycka Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
10. I b Wiktoria Kulig Turniej "Ekonomia Challenge Accepted"
11. I b  Patrycja Stec Konkurs przedsiębiorczości
12. I b Zuzanna Piątek Etap powiatowy konkursu matematycznego
13. I b Dominika Dudzik Etap powiatowy turnieju piłki ręcznej
14. I c Natalia Choma I miejsce w konkursie recytatorskim "Cała Jaskrawość"
15. I c Klaudiusz Białek Etap wojewódzki konkursu "Maths in English"
16. I c Zuzanna Makowiecka Etap wojewódzki konkursu "Maths in English"
17. I c Zuzanna Makowiecka I miejsce w konkursie "Dyktando"
18. I c Marek Story Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
19. I c Adrian Szmigiel Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
20. I c Hubert Kochanowicz Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
21. I c Oliwia Zalińska Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
22. I c Adrian Trala I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Rosji
23. I c Natalia Choma Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
24. I c Adrian Trala Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
25. I p Aleksandra Czeluśniak Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
26. I p Anita Dragan Udział w Konkursie Języka Angielskiego
27. I p Wojciech Dyrkacz Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
28. I p Wojciech Dyrkacz Udział w Konkursie Języka Angielskiego
29. I p Wojciech Dyrkacz Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Przedsiębiorczy na rynku finansowym"
30. I p Wojciech Dyrkacz Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS
31. I p Wojciech Dyrkacz I miejsce w Konkursie Szachowym
32. I p Eryk Głazowski Udział w zawodach piłki nożnej
33. I p Antoni Kuśper Udział w zawodach piłki nożnej
34. I p Monika Kwaśny Udział w Konkursie informatycznym
35. I p Anna Lech Udział w Konkursie informatycznym
36. I p Dominika Lisak I miejsce w konkursie "PRZEtwory Literackie"
37. I p Dominika Lisak Udział w Konkursie języka angielskiego
38. I p Andżelika Łuszczki Udział w Konkursie informatycznym
39. I p Andżelika Łuszczki Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia"
40. I p Kinga Łyko Udział w Konkursie informatycznym
41. I p Kinga Łyko Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS
42. I p Dominika Lisak Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
43. I p Wojciech Dyrkacz Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
44. I p Aleksandra Małek Udział w Konkursie informatycznym
45. I p Aleksandra Małek Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego
46. I p Olga Musiałek Udział w Konkursie informatycznym
47. I p Iwona Otwinowska Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia"
48. I p Anita Pudysz Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia"
49. I p Martyna Stec Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia"
50. I p Michał Sudacki Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia"
51. I p Amelia Szkatulska Udział w zawodach hokejowych
52. I p Marcelina Wątorek Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
53. I p Katarzyna Wójcik Udział w Konkursie informatycznym
54. I p Zuzanna Wrona Udział w Konkursie na stroik świąteczny
55. I p Karolina Zięba Udział w Konkursie na stroik świąteczny
56. I p Adam Freitag Udział w Konkursie informatycznym
57. I p Adam Freitag Udział w Konkursie biologicznym
58. II a Justyna Łazarz Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted
59. II a Nikodem Mroczka Finalista Konkursu Ekonomia Challenge Accepted
60. II a Kinga Kamińska Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted
61. II a Dominika Kawalec Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym"
62. II a Estera Wojciechowska Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym"
63. II a Monika Sikora Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
64. II b Jolanta Motyka Udział w konkursie Kangur Matematyczny
65. II b Jolanta Motyka Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
66. II b Jolanta Motyka Udział w Konkursie wiedzy o podatkach
67. II b Jolanta Motyka 2 etap Turnieju "Ekonomia Challenge Accepted"
68. II b Jolanta Motyka 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
69. II b Jolanta Motyka Udział w Konkursie wiedzy o prawach człowieka
70. II b Jolanta Motyka III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich
71. II b Aleksandra Polak I miejsce w Konkursie na stroik swiąteczny
72. II b Aleksandra Polak III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich
73. II b Zuzanna Bujak Udział w szkolnym konkursie "Żywe krajobrazy"
74. II b Mateusz Chruszcz Udział w Licealiadzie piłki nożnej
75. II b Jakub Nahirny Udział w Licealiadzie piłki nożnej
76. II b Bogusława Nizioł Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
77. II bh Bartosz Oczoś Udział w Szkolnym konkursie języka angielskiego
78. II bh Natalia Śmieciuch Udział w Konkursie podstaw przedsiębiorczości
79. II bh Natalia Śmieciuch Szkolny etap konkursu "Maths in English"
80. II bh Patrycja Sanek Udział w szkolnym konkursie ortograficznym
81. II bh Wiktoria Synoś Udział w szkolnym konkursie wiedzy o prawach człowieka
82. II bh Klaudia Undziakiewicz Udział w szkolnym konkursie działalności przedsiębiorstwa
83. II bh Aleksandra Niemiec Udział w szkolnym konkursie ortograficznym
84. II bh Aleksandra Tucka Udział w szkolnym konkursie ortograficznym
85. II bh Klaudia Piela Udział w szkolnym konkursie ortograficznym
86. II bh Natalia Karabin Udział w Konkursie języka angielskiego
87. II bh Katarzyna Bartman Udział w Konkursie o prawie
88. II bh Amelia Chudy Udział w Konkursie o prawie
89. II bh Gabriela Matwij Udział w Konkursie o prawie
90. II c Szymon Wiśniowski  Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej
91. II c Krzysztof Skwarek Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej
92. II c Paweł Starzak Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej
93. II d Łukasz Rydza III miejsce w Konkursie matematycznym "Pentagon"
94. II d Łukasz Rydza Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej
95. II d Julia Bomba Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English"
96. Ii d Filip Pączka Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English"
97. II d Mikołaj Wesołowski Udział w Miejskich igrzyskach piłki siatkowej
98. II d Bartłomiej Cieślicki Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej
99. II d Adrian Ziaja Udział w Konkursie języka angielskiego
100. II f Natalia Olszewska Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
101. II f Tomasz Kieca Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego
102. II f Tomasz Kieca III miejsce w Biegu Ulicznym
103. II f Miłosz Zawisza Udział w konkursie języka angielskiego zawodowego
104. II f Wiktoria Solarz Udział w Konkursie wiedzy logistycznej
105. II f Julia Jastrząb Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego
106. II f Julia Jastrząb Udział w Lidze logistyków
107. II f Wiktor Rękas Udział w Lidze logistyków
108. II f Wiktor Rękas Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
109. II f Wiktor Rękas Udział w konkursie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych
110. II f Patryk Spławiński Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego
111. II f Patryk spławiński Wyróżnienie w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
112. II f Angelika Porada 2 etap konkursu "Maths in English"
113. II f Angelika Porada Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego
114. II f Angelika Porada Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
115. II f Patryk Bodnar Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy"
116. II f Lilianna Świder Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego
117. II f Lilianna Świder Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
118. II f Kamila Sroka Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego
119. II f Wojciech Świątoniowski Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego
120. II f Weronika Błaszków Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted
121. II f Wiktoria Grądzka I miejsce w konkursie Ekonomia Challenge Accepted
122. II f Adam Gruba  Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted
123. II f Natalia Olszewska I miejsce w konkursie Tworzydło Poetyckie
124.  II p Żaneta Ziemniak Udział w konkursie Maths in English
125. II p Żaneta Ziemniak Udział w Olimpiadzie Zdrowego Żywienia
126. II p Żaneta Ziemniak Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej
127. II p Kamila Chmiel  Udział w konkursie "Pomóż ocalić życie bezdomnemu"
128. II p Joanna Grzelak Udział w konkursie Kangur matematyczny
129. II p Justyna Sokołowska Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
130. II p Justyna Sokołowska Udział w ogólnopolskiej Nagrodzie Poetyckiej "Fundamenty"
131. II p Justyna Sokołowska Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Mieczysława Czychowskiego
132. II p Justyna Sokołowska Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Romualda Mikoszewskiego "Ziemia najbliższa"
133. II p Justyna Sokołowska Udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Refleksy"
134. II p Justyna Sokołowska Udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Haliny Snopkiewicz
135. II p Justyna Sokołowska Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Zaczyna się od słowa"
136. II p Aleksandra Kowaliło Udział w Konkursie fotograficznym
137. II p Aleksandra Kowaliło Udział w konkursie poetyckim "Na Początku Było Słowo"
138. II p Julia Panek Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej
139. III a Agnieszka Wiglusz Finalistka w Ogólnopolskim Konkursie PIP "Poznaj swoje prawa w pracy"
140. III a Klaudia Micał I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej
141. III a Karolina Biela I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej
142. III a Natalia Kubicka I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej
143. III a Anita Ryś Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
144. III a Anita Ryś Udział w konkursie "Maths in English"
145. III a Anita Ryś Udział w konkursie Kangur matematyczny
146. III a Anita Ryś Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce"
147. III a Grzegorz Stachura Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
148. III a Justyna Pakuła Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce"
149. III a Justyna Pakuła Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
150. III a Alicja Gierasiewicz Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
151. III a Alicja Gierasiewicz Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy"
152. III a Patrycja Wiśniowska Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy"
153. III a Patrycja Wiśniowska Udział w turnieju "Rachunkowośc w pigułce"
154. III a Patrycja Wiśniowska Udział w konkursie Maths in English
155. III a Aleksandra Kopeć I miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce"
156. III a Katarzyna Trzeciak II miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce"
157. III a Adrianna Mikosz III miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce"
158. III b Wiktoria Pałczyńska II miejsce w Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim
159. III b Daniel Rajzer Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą
160. III b Patryk Kot Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą
161. III b Justyna Karaś II miejsce w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy"
162. III b Monika Koszela Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
163. III b Monika Koszela Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
164. III b Izabela Fornal Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej
165. III b Izabela Fornal Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
166. III b Katarzyna Korecka Udział w konkursie "Talentowisko"
167. III bh Aneta Tęsna Udzial w Konkursie wiedzy o państwie i prawie
168. III bh Aneta Tęsna Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie
169. III bh Aneta Tęsna Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
170. III bh Aneta Tęsna Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy"
171. III bh Aneta Tęsna Udział w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy"
172. III bh Aneta Tęsna Udział w konkursie "Talentowisko"
173. III bh Aneta Tęsna Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego"
174. III bh Aneta Tęsna 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
175. III bh Aneta Tęsna 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted
176. III bh Aneta Tęsna I miejsce w Konkursie Wiedzy o Podatkach
177. III bh Patrycja Pado Udział w konkursie z zakresu PG
178. III bh Magdalena Sowa Udział w konkursie z zakresu PGR
179. III bh Jarosław Piekut Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
180. III bh Jarosław Piekut Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych
181. III bh Jarosław Piekut Wyróżnienie w konkursie Dni Kultury
182. III bh Irena Zięba Udział w konkursie Dni Kultury
183. III bh  Irena Zięba Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego"
184. III bh Irena Zięba Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
185. III bh Irena Zięba Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie
186. III bh Irena Zięba Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted
187. III c Dominik Kosztyła Finalista konkursu Ekonomia Challenge Accepted
188. III c Dominik Kosztyła IV miejsce w etapie szkolnym Konkursu Wiedzy Logistycznej
189. III c Grzegorz Pyrcz 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted
190. III c Dominik Broda 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
191. III c Dominik Broda IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
192. III c Dominik Broda Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
193. III d Tomasz Birnbach II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele
194. III d Tomasz Birnbach 2 etap Konkursu Logistycznego
195. III d Tomasz Birnbach Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
196. III d Tomasz Birnbach Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie
197. III d Tomasz Birnbach Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
198. III d Tomasz Birnbach Udział w konkursie matematycznym "Euklides"
199. III d Jagoda Ostrowska II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele
200. III d Jagoda Ostrowska Udział w Konkursie Logistycznym
201. III e Hubert Szczęch Udział w Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie
202. III f Ewelina Chorzępa Udział w Olimpiadzie Logistycznej
203. III f Ewelina Chorzępa Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
204. III f Ewelina Chorzępa Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
205. III f Ewelina Chorzępa Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej
206. III f  Piotr Demko Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
207. III f Patryk Drozd Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
208. III f Patryk Drozd  Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej
209. III f Mirosław Dudek Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
210. III f Mirosław Dudek Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej
211. III f Karol Kraus Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
212. III f Karol Kraus Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
213. III f Karol Kraus Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej
214. III f Wiktoria Rusinek II miejsce w Konkursie Wiedzy Logistycznej
215. III f Wiktoria Rusinek V miejsce w drużynowym turnieju szachowym
216. III f Wiktoria Rusinek Udział w Olimpiadzie Logistycznej
217. III f Wiktoria Rusinek Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
218. III f Wiktoria Rusinek Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
219. III f Aleksandra Sowa Udział w Olimpiadzie Logistycznej
220. III f Aleksandra Sowa Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
221. III f Aleksandra Sowa Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
222. III g Weronika Baczek 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
223. III g Weronika Baczek Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
224. III g Marlena Krowicka 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
225. III g Marlena Krowicka Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
226. III g Irena Kurowska Udział w Konkursie znajomości lektur - Lalka
227. III p Małgorzata Gredes 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
228. III p Ewa Burlikowska 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
229. III p Karina Marciniec Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
230. III p Natalia Miąsik Udział w konkursie Maths in English
231. III p Kamila Brzeżawska Udział w konkursie Maths in English
232. III p Mikołaj Ukraiński Udział w konkursie Maths in English
233. III p Natalia Płonka Udział w konkursie Maths in English
 234. III p Natalia Portas Udział w konkursie Maths in English
235. III p Klaudia Fąfara Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej
236. III p Dominika Wyskiel Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej
237. III p Joanna Jakubowska Udział w Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej
238. IV a Jakub Surowiec Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych"
239. IV a Jakub Surowiec Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
240. IV a Dagmara Przyboś Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
241. IV a Gabriela Polak Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
242. IV a Magdalena Bobowska Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
243. IV a Ewa Urban Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
244. IV a Kinga Rusin Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
245. IV a Karolina Pączka Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
246. IV a Dominika Paluch Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
247. IV a Natalia Kucha Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
248. IV a Dominika Kisiel Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
249. IV a Wiktoria Kowal Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
250. IV a Natalia Trela Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
251. IV a Kamila Król Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
252. IV a Natalia Kielar Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
253. IV a Izabela Żyła Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
254. IV a Urszula Walas Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
255. IV a Izabela Wieczerzak Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
256. IV a Gabriela Decowska Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
257. IV b Dawid Podkówka III miejsce w konkursie matematycznym Maths in English
258. IV b Dawid Podkówka 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości
259. IV b Dawid Podkówka Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
260. IV b Dawid Podkówka Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego
261. IV b Dawid Podkówka Udział w konkursie Kangur matematyczny
262. IV b Dawid Podkówka Udział w konkursie "St. Patrick Cometition"
263. IV b Jakub Preis Finalista konkursu matematycznego Maths in English
264. IV b Jakub Preis Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
265. IV b Jakub Preis Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego
266. IV b Jakub Preis Udział w konkursie "Kangur matematyczny"
267. IV b Jakub Preis Udział w konkursie "St. Patrick Cometition"
268. IV b Monika Sieńko Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English"
269. IV b Anna Wąsacz Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English"
270. IV b Monika Sieńko Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
271. IV b Anna Wąsacz Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości
272. IV b Monika Sieńko Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
273. IV b Anna Wąsacz Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
274. IV b Alicja Rachfał Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
275. IV b Agata Rozmus Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika
276. IV c Ilona Biezkłubyj I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Logistycznym
277. IV c Ilona Biezkłubyj III miejsce w Powiatowym Konkursie Tenisa Ziemnego
278. IV c Ilona Biezkłubyj Udział w ogólnopolskim konkursie "Ekonomia w biznesie i innowacji" - 25 miejsce w Polsce
279. IV c Ilona Biezkłubyj II miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości"
280. IV c Hubert Kłosowski III miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości"
281. IV df Andrzej Florek I miejsce w Akademickim Turnieju TransEdu
282. IV df Andrzej Florek Udział w Olimpiadzie spedycyjno-Logistycznej
283. IV df Andrzej Florek Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
284. IV df Arkadiusz Dziura Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
285. IV df Kamila Zielińska Udział w Akademickim Turnieju TransEdu - 16 miejsce
286. IV df Kamila Zielińska Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
287. IV df Kamila Zielińska Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
288. IV df Kamila Zielińska Udział w konkursie "English in Logistics"
289. IV df Dagmara Kot Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
290. IV df Marta Lozia Udział w konkursie "English in Logistics"
291. IV df Dagmara Kot Udział w konkursie "English in Logistics"
292. IV df Michał Urman Udział w konkursie "English in Logistics"
293. IVdf Gabriela Kozłowska IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
294. IV df Gabriela Kozłowska Udział w konkursie Kangur Matematyczny
295. IV df Gabriela Kozłowska Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie
296. IV df Gabriela Kozłowska Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day"
297. IV df Gabriela Kozłowska Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie"
298. IV df Gabriela Kozłowska Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu
299. IV df Gabriela Kozłowska Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka
300. IV df Arkadiusz Płodzień IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
301. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w Olimpiadzie wiedzy o Państwie i Prawie
302. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day"
303. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie"
304. IV df Arkadiusz Płodzień Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu
305. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka
306. IV df Arkadiusz Płodzień Finalista Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
307. IV df Arkadiusz Płodzień 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
308. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w Olimpiadzie Logistycznej
309. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym Maths in English
310. IV df Arkadiusz Płodzień Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji
311. IV df Eryk Chorzępa II miejsce w konkursie English in Logistics
312. IV df Eryk Chorzępa Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie
313. IV df Eryk Chorzępa II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day"
314. IV df Eryk Chorzępa Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie"
315. IV df Eryk Chorzępa Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu
316. IV df Eryk Chorzępa Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka
317. IV df Eryk Chorzępa Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
318. IV df Eryk Chorzępa 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
319. IV df Eryk Chorzępa Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
320. IV df Eryk Chorzępa 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English
321. IV df Eryk Chorzępa Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji
322. IV df Eryk Chorzępa II miejsce w konkursie Niejedna Rosja
323. IV df Sebastian Decowski Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie
324. IV df Sebastian Decowski II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day"
325. IV df Sebastian Decowski Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie"
326. IV df Sebastian Decowski Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu
327. IV df Sebastian Decowski Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka
328. IV df Sebastian Decowski Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
329. IV df Sebastian Decowski 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania 
330. IV df Sebastian Decowski Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka
331. IV df Sebastian Decowski 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English
332. IV df Sebastian Decowski Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji
333. IV e Maciej Gacek Laureat Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English
334. IV e Maciej Gacek I miejsce w konkursie PRZEtwory literackie
335. IV g Urszula Szczepanek Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo"
336. IV g Ewelina Barnuś Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration"
337. IV g Ewelina Barnuś Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego
338. IV g Szymon Książkiewicz III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration"
339. IV g Szymon Ksiązkiewicz Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego
340. IV g Bartłomiej Lasota Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego
341. IV g Marcin Lech Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego
342. IV g Marcin Lech Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration"
343. IV g Łukasz Marecki Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration"
344. IV g Hubert Puzio Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration"
345. IV g Hubert Puzio Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego

 

 

Nazywam się Małgorzata Kipczak, chodzę do klasy III bh T. Na co dzień trenuję karate tradycyjne w Rzeszowskiej Akademii Sportu Chikara. Pasję do tej sztuki zrodziła we mnie moja najlepsza przyjaciółka z podstawówki, która sama uczęszczała na treningi. Opowiedziała mi o tym, po czym następnego dnia poszłam z tatą na pierwszy trening. Spodobało mi się to i od tamtego czasu trenuję już ponad 10 lat (przygodę z karate zaczęłam w 2008 roku). W 2015 r. zdałam na stopień mistrzowski 1 DAN, czyli czarny pas. Od 2016 roku jestem w kadrze Narodowej Reprezentacji Polski. Reprezentuję kraj na arenie międzynarodowej. W całej swojej karierze sportowej zdobyłam liczne tytuły, zaczynając od Mistrzostw Polski, przez Mistrzostwa Europy, a kończąc na Mistrzostwach Świata.

Karate jest dla mnie czymś więcej niż tylko sportem – to część mojego życia, która pozwoliła mi ukształtować mój charakter, ducha walki i sposób myślenia. Warto mieć swoje pasje i rozwijać je tak bardzo, jak tylko się da – wtedy życie nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dzięki ciężkiej pracy zasługom moich rodziców, którzy wozili mnie na treningi i wspierali duchowo oraz finansowo, udało mi się wypracować wiele sukcesów, którymi teraz mogę się pochwalić.

Moje najważniejsze osiągnięcia (oprócz turniejów) na przestrzeni tych lat:

- Srebrny Medal i tytuł Wicemistrzyni Świata w Kumite Indywidualnym w konkurencji Kumite w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Kanadzie – 27-28 października 2018 r.,

- Brązowy Medal w konkurencji Fukugo w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Kanadzie – 27-28 października 2018 r.,

- Złoty Medaltytuł Mistrzyni Polski w Kumite Indywidualnym w konkurencji Kumite w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Polski w Opolu – 16-17 czerwca 2018 r.,

- Srebrny Medal i tytuł Mistrzyni En-bu w konkurencji En-bu w kategorii junior na Mistrzostwach Polski w Lublinie w 2013 roku,

- Brązowy Medal w konkurencji En-bu w kategorii junior na Mistrzostwach Polski we Włocławku w 2015 roku,

- Złoty Medal w konkurencji Kumite w kategorii junior w Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego w Zamościu w 2017 roku,

- Złoty Medal w konkurencji Kumite w kategorii junior w VII Pucharze Mistrza we Wrocławiu 2014 roku.

POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY

za wzorową frekwencję w II semestrze 2016/2017

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Pasierb Dominika

I a

2

Miazga Paulina

I b

3

Broda Dominik

I c

4

Socha Dariusz

I d

5

Bąk Dawid

I d

6

Drabicki Miłosz

I d

7

Cieśla Anita

I e

8

Głowacki Arkadiusz

I e

9

Drozd Patryk

I f

10

Sowa Aleksandra

I f

11

Gredes Małgorzata

I p

12

Bobowska Magdalena

II s

13

Kilar Natalia

II a

14

Surowiec Jakub

IIa

15

Wąsacz Anna

II b

16

Chorzępa Eryk

II df

17

Marecki Łukasz

II g

18

Pattak Kacper

II g

19

Kołodziej Weronika

III a

20

Kotula Katarzyna

III a

21

Beszter Agnieszka

IIIb

22

Musiałek Andżelika

III b

23

Kozdraś Kamil

III c

24

Bryś Krzysztof

III d

25

Pomianek Andżelika

III f

Pracowita, ambitna, wesoła, wszędzie jej pełno.

Pobiegnie na zbiórkę „Strzelca”, weźmie udział w akademii, zrobi zdjęcia, pomoże w organizacji dowolnej imprezy, przygotuje z koleżankami 150 kotylionów…

Justyna jest jednak przede wszystkim poetką.

Wiersze pisze, odkąd pamięta. Doszła już nawet do takiej wprawy, że w SZALONYM konkursie „Tworzydło Poetyckie” zajęła II miejsce w konkurencji pisania wierszy na zadany temat… na czas.

Pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie debiutancki sukces – ukazał się DRUKIEM jej pierwszy poetycki tomik.

Więcej na temat naszej Mistrzyni Słowa można przeczytać TUTAJ.

POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY
za wzorową frekwencję w I semestrze 2016/2017

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1.

Pasierb Dominika

I a

2.

Władyka Małgorzata

I a

3.

Miazga Paulina

I b

4.

Pado Patrycja

I bh

5.

Sowa Magdalena

I bh

6.

Broda Dominik

I c

7.

Socha Dariusz

I d

8.

Bąk Kamil

I d

9.

Gredes Małgorzata

I p

10.

Jastrząb Joanna

II a

11.

Kowal Wiktoria

II a

12.

Król Kamila

II a

13.

Surowiec Jakub

II a

14.

Wąsacz Anna

II b

15.

Marecki Łukasz

II g

16.

Ząbek Magdalena

III b

17.

Kozdraś Kamil

III c

18.

Bryś Krzysztof

III d

18.

Gaweł Dominika

III f

20.

Pomianek Andżelika

III f

21.

Witek Jakub (99,09%)

III f

22.

Górecka Aneta

III p

POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY
za wzorową postawę uczniowską:


L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1.

Ryś Anita

I a

20.

Kozłowska Gabriela

II df

2.

Birnbach Tomasz

I d

21.

Płodzień Arkadiusz

II df

3.

Gredes Małgorzata

I p

22.

Pattak Kacper

II g

4.

Bobowska Magdalena

II a

23.

Rzeszutko Anna

III a

5.

Drewniak Gabriela

II a

24.

Drzał Sylwia

III b

6.

Kilar Natalia

II a

25.

Musiałek Andżelika

III b

7.

Kisiel Dominika

II a

26.

Puzio Justyna

III b

8.

Kowal Wiktoria

II a

27.

Siwak Klaudia

III b

9.

Król Kamila

II a

28.

Cebulak Karolina

III p

10.

Pączka Karolina

II a

29.

Jaskuła Weronika

III p

11.

Rusin Kinga

II a

30.

Krztoń Patrycja

III p

12.

Surowiec Jakub

II a

31.

Ruman Paweł

III p

13.

Walas Urszula

II a

32

Zielińska Karolina

III p

14.

Paluch Dominika

II a

33.

Zoremba Izabela

III p

15.

Lisowicz Weronika

II b

34.

Szyszka Kamila

III t

16.

Baj Martyna

II b

35.

Biela Katarzyna

IV a

17.

Biezkłubyj Ilona

II c

35.

Dragan Aleksandra

IV a

18.

Kłosowski Hubert

II C

36.

Płaza Łucja

IV a

19.

Bober Adrian

II c

37.

Polak Grzegorz

IV c

38.

Pieniążek Patryk

IV d

KK: Witam Cię, Sebastianie. Przedstaw nam się i powiedz kilka słów o sobie.

S: Witam serdecznie. Nazywam się Sebastian Decowski, pochodzę z bardzo małej miejscowości, na co dzień uczęszczam do naszej szkoły i mieszkam w tutejszym internacie.

KK: Powiedz nam coś więcej na temat dyscypliny sportu, którą się zajmujesz – przyznam, że dla mnie to przysłowiowa „czarna magia”.

S: Dyscypliną, którą się zajmuję, jest szeroko pojęte MMA, czyli Mieszane Sztuki Walki – z angielskiego Mixed Martial Arts.

KK: Kiedy zacząłeś swą przygodę z tym sportem i co Cię do tego skłoniło?

Miło nam poinformować, iż następujący uczniowie naszej szkoły otrzymali

STYPENDIUM NAUKOWE MIASTA RZESZOWA „ MŁODY INŻYNIER”

1. Marcin Długosz
2. Konrad Jamróz
3. Dominika Kisiel
4. Kamila Król
5. Weronika Lisowicz
6. Dominika Paluch
7. Grzegorz Polak
8. Justyna Puzio
9. Kinga Rusin
10. Anna Rzeszutko
11. Jakub Surowiec
12. Kamila Zielińska

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

18 listopada 2016

19 grudnia 2017 r. w  Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Współorganizatorem uroczystości była podkarpacki kurator oświaty Małgorzaty Rauch.

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wręczyła dyplomy m.in.: Małgorzacie Gredes, uczennicy klasy II p VII Liceum Ogólnokształcącego i Tomaszowi Birnbachowi, uczniowi klasy II d Technikum nr 2.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują:

 

1.Magdalena Bobowska

2.Izabela Zoremba

 

W dniu dzisiejszym tj. 16.11. br. odbyła się uroczystość wręczania nagród stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Nasze uczennice odebrały dyplomy z rąk Wojewody  podkarpackiego Pani Ewy Leniart. Uroczystość odbyła się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali:

VII LO- Gredes Małgorzata

Technikum nr 2- Birnbach Tomasz

 

Stypendium Miasta Rzeszowa za wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018 otrzymał:

Bryś Krzysztof - klasa 4 d

 

Serdecznie gratulujemy.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którym przyznano w roku szkolnym 2016/2017
Stypendium Miasta Rzeszowa pod nazwą Młody Inżynier.

Są to:

1. Marcin Długosz
2. Konrad Jamróz
3. Dominika Kisiel
4. Kamila Król
5. Weronika Lisowicz
6. Dominika Paluch
7. Grzegorz Polak
8. Justyna Puzio
9. Kinga Rusin
10. Anna Rzeszutko
11. Jakub Surowiec
12. Kamila Zielińska

08 listopada 2016

STYPENDIUM MIASTA RZESZOWA POD NAZWĄ MŁODY INŻYNIER

w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali:

Stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa za wyniki w nauce otrzymały uczennice:

  • Gołąb Aleksandra kl. III p
  • Szczepańska Gabriela kl. III t
  • Szyszka Kamila kl. III t
  • Zoremba Izabela III p

Gratulujemy!

13 września 2016