Ruszają kolejne kursy: "ZARZĄDZANIE CZASEM" oraz "ZARZĄDZANIE RYZYKIEM".
Proszę o zapoznanie się z harmonogramami.
Kurs  "Profesjonalna sprzedaż z obsługą kasy fiskalnej" - nastąpiły zmiany w harmonogramie dla grupy III i IV.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Zapraszamy wszystkich uczniów chętnych do podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności do wzięcia udziału w kursach oferowanych w ramach projektu  pn. „Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy”.

Rekrutacja odbywa się w terminie od 12 lutego 2018 r. do 25 lutego 2018 r.

Już od 12 lutego 2018 r. rusza rekrutacja na kursy dla uczniów w ramach projektu pn. „Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy”.
W kursach mogą wziąć udział uczniowie ZS nr 2 w Rzeszowie -  technik ekonomista, logistyk, spedytor.

Oferta kursowa:

Poniżej zamieszczamy harmonogram kursu samoobrony i podział na grupy:

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat dodatkowego naboru:

Kursowanie jest w modzie!

Wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach i szkoleniach, które zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku szkolnym.

Bądź nowoczesny i podnieś swoje kwalifikacji i umiejętności, które wyróżnią Cię na rynku pracy w przyszłości!

Rekrutacja odbywa się w terminie od 15 maja 2017r. do 31 maja 2017r.

Wybierz kurs dla siebie:

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na kurs autoprezentacji. Szczegóły w dokumencie poniżej.

Poniżej zamieszczone jest zestawienie kursów i szkoleń dla uczniów.

Poniżej zamieszczony jest Regulamin rekrutacji i udziału w kursach i szkoleniach dla uczniów w roku szkolnym  2016/17 oraz załączniki.