Dnia 22.09.2021 r. o godz. 16.30 w auli szkoły odbędzie się zebranie Rady Rodziców.
Zapraszamy Trójki Klasowe.

Drodzy Rodzice!

Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi „Rejtan” wraz z Rzeszowskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zwracają się z apelem do Rodziców o oddawanie krwi, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Pomagając potrzebującym, wystawiacie Państwo świadectwo Waszej empatii, wrażliwości i zaangażowania w słuszne sprawy, a także dajecie dobry przykład Waszym dzieciom.

HONOROWE KRWIODAWSTWO wiadectwo

Drodzy Rodzice!

Każdy z nas w ten czy inny sposób zmaga się z obecną sytuacją wywołaną pandemią koronawirusa. Niepewność, izolacja, ograniczenie kontaktów i aktywności – z tym wszystkim zmagaliśmy się w ciągu ostatniego roku. Tak jak my odczuwamy niepokój, lęk i złość, te emocje również towarzyszą naszym dzieciom, bez względu na wiek. Teraz nadszedł czas na powrót do rzeczywistości i funkcjonowania sprzed czasów pandemii. Wynika z tego wiele radości, ale również obaw. Dlatego pomóżmy naszym dzieciom wrócić do normalności. Poniżej znajdziecie poradnik dla rodziców „Jak pomóc dziecku wrócić do szkoły” opracowany przez psychologa szkolnego. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

TUTAJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO PORADNIK

Drodzy Rodzice, dnia 07.06.2021 r. o godz. 16.30 odbędzie się wywiadówka online (w aplikacji Teams) dla wszystkich klas. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji od 16.30 do 17.30. Zapraszamy!

Szanowni Rodzice,
przypominam, że 9 września 2020 r. o godz. 16.00 w auli szkoły odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.
Zapraszam serdecznie wszystkich przedstawicieli klas.
Uprzejmie proszę o wejście do auli wejściem z zewnątrz, z zachowaniem dystansu, dezynfekcją rąk i środkami ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica).

Do zobaczenia -
Dyrektor  szkoły Stanisława Pepera

W środę 9.09.2020 r. o godz. 16.00 w auli Zespołu Szkół nr 2 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Zapraszamy do uczestnictwa trójki klasowe z wszystkich klas.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Rodziców na spotkanie, które odbędzie się 8 października 2019 r. o godzinie 17.30 w auli Zespołu Szkół nr 2.

Poniżej zamieszczamy dokument na temat praw rodziców. Zachęcmy do zapoznania się.

Attachments:
Download this file (Prawa_rodzicow_za_men.doc)Prawa rodziców[ ]100 kB

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was gorąco, abyście rozwijali i podtrzymywali zainteresowania czytelnicze Waszych dzieci. W doborze odpowiedniej książki zawsze dopomogą im nauczyciele bibliotekarze.

Komputer, DVD, tablet czy nawet telefon coraz częściej wygrywają dziś ze słowem drukowanym. Jednak żadne z tych technicznych dobrodziejstw nie zastąpi słowa pisanego, co udowodnili psycholodzy i lekarze.

Czytanie jest jak witamina i szczepionka.

Neurobiolodzy dowodzą, że czytanie:

Poniżej zamieszczamy informacje o egzaminie maturalnym: