Szanowni Rodzice,
przypominam, że 9 września 2020 r. o godz. 16.00 w auli szkoły odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.
Zapraszam serdecznie wszystkich przedstawicieli klas.
Uprzejmie proszę o wejście do auli wejściem z zewnątrz, z zachowaniem dystansu, dezynfekcją rąk i środkami ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica).

Do zobaczenia -
Dyrektor  szkoły Stanisława Pepera

W środę 9.09.2020 r. o godz. 16.00 w auli Zespołu Szkół nr 2 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Zapraszamy do uczestnictwa trójki klasowe z wszystkich klas.

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was gorąco, abyście rozwijali i podtrzymywali zainteresowania czytelnicze Waszych dzieci. W doborze odpowiedniej książki zawsze dopomogą im nauczyciele bibliotekarze.

Komputer, DVD, tablet czy nawet telefon coraz częściej wygrywają dziś ze słowem drukowanym. Jednak żadne z tych technicznych dobrodziejstw nie zastąpi słowa pisanego, co udowodnili psycholodzy i lekarze.

Czytanie jest jak witamina i szczepionka.

Neurobiolodzy dowodzą, że czytanie:

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Rodziców na spotkanie, które odbędzie się 8 października 2019 r. o godzinie 17.30 w auli Zespołu Szkół nr 2.

Poniżej zamieszczamy informacje o egzaminie maturalnym:

Poniżej zamieszczamy dokument na temat praw rodziców. Zachęcmy do zapoznania się.

Attachments:
Download this file (Prawa_rodzicow_za_men.doc)Prawa rodziców[ ]100 kB