Rada rodziców przy Zespole Szkół nr 2 w roku szkolnym 2019/2020

sekretarz - p. Joanna Karakuła

skarbnik - p. Joanna Jamrozik

członek - p.

przewodniczący Komisji Rewizyjnej - p.

Środki finansowe Rady Rodziców gromadzone są na subkoncie nr 50 1020 4391 0000 6302 0144 9347

Zasady funkcjonowania subkonta Rady Rodziców w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie

1. Skarbnicy z Trójek Klasowych zbierają wpłaty od Rodziców i przekazują skarbnikowi Rady Rodziców.
  2. Skarbnik Rady Rodziców wpłaca zebrane środki na subkonto szkoły nr 50 1020 4391 0000 6302 0144 9347, zaznaczając „Rada Rodziców”.
  3. Nauczyciele piszą wniosek o dofinansowanie realizowanego zadania do Rady Rodziców.
  4. Rada Rodziców przekazuje protokół posiedzenia Rady Rodziców o podjętych decyzjach w sprawie wydatków do księgowości Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.
  5. Kierownik gospodarczy przy współpracy z nauczycielami realizuje wydatki zgodnie z uchwałą.
  6. Główny księgowy dostarcza informację o stanie konta i wydatkach Przewodniczącemu lub Skarbnikowi Rady Rodziców drogą mailową.
  7. Komunikowanie się pomiędzy stronami następuje drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  8. Należy mieć na uwadze, że środki finansowe zgromadzone na subkoncie Rady Rodziców powinny zostać wydatkowane do końca roku kalendarzowego.