Polskie Radio Rzeszów wyemitowało ciekawą audycję z serii "Świat Młodych", której tematem był projekt użyteczności społecznej Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie zatytułowany "Zamaskowani, czyli o tym, jak wyleczyć się z pandemii". Zachęcamy do jej wysłuchania.

Audycję można odsłuchać pod tym linkiem.

W sobotę, 6 stycznia 2018 r., w rezydencji "Alabaster", odbył się wielki bal maturzystów - studniówka. Klasy maturalne rozpoczęły ją oficjalnym, tradycyjnym polonezem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Studniówka Zespołu Szkół nr 2

Po raz piąty Szkolne koło PCK wybrało rodzinę w ramach akcji Szlachetna Paczka. W tym roku aktywnych pomocników było 50, a wartość paczki przekroczyła 5 tyś złotych w 13 pakunkach.

Chciałabym serdecznie podziękować:

• Szkole Mistrzostwa Sportowego "RESOVIA" w osobie pana Piotra Szura,
  • Szkole STALI RZESZÓW w której pan Marcin Wołowiec zorganizował sportową odzież i wyposażenie dla miłośnika piłki nożnej,