Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

2 maja 2019 roku ruszył nowy projekt 1 Plakat Rejtan w terenie mpt. “ Z ekonomią za pan brat – Rzeszowski Rejtan w terenie”, który dedykowany jest uczniom technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie. Organizatorem konkursu „Z ekonomią za pan brat – Rzeszowski Rejtan w terenie” jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie, a wykonawcą Konkursu jest Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie z siedzibą Al. T. Rejtana 3, 35-326 Rzeszów. 

Konkurs jest adresowany do uczniów klas drugich technikum ekonomicznego Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie, którzy wyrażą chęć wzięcia udziału w konkursie i dokonają odpowiedniego zgłoszenia.

Celem konkursu jest rozbudzanie wśród uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie zainteresowania wiedzą z dziedziny ekonomii, zachęcenie do kreatywnego podejścia do nauki, a także pogłębianie, poprzez zabawę, wiedzy na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w skali mikro i makro oraz uświadomienie związku między teorią a praktyką ekonomiczno-gospodarczą. Konkurs ma za zadanie aktywizować uczniów w zawodzie technik ekonomista, promować uczniów posiadających szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, a także wspomagać ich rozwój osobisty.

Załączniki:

- regulamin,

- dokumenty zgłoszeniowe i oświadczenie.

Zgłoszenia i oświadczenia proszę składać do koordynatora projektu Małgorzaty Dziadzio-Świder.