Miło nam poinformować, że 4 lutego 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Z naszej szkoły stypendia otrzymały: Anita Pudysz z klasy II p i Wiktoria Rusinek z klasy IV f.
Wyróżnionym pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch i dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Stanisława Pepera.

Serdecznie gratulujemy stypendystkom.

19 grudnia 2017 r. w  Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Współorganizatorem uroczystości była podkarpacki kurator oświaty Małgorzaty Rauch.

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wręczyła dyplomy m.in.: Małgorzacie Gredes, uczennicy klasy II p VII Liceum Ogólnokształcącego
i Tomaszowi Birnbachowi, uczniowi klasy II d Technikum nr 2.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują:

1. Magdalena Bobowska
  2. Izabela Zoremba

W dniu dzisiejszym tj. 16.11. br. odbyła się uroczystość wręczania nagród stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Nasze uczennice odebrały dyplomy z rąk Wojewody  podkarpackiego Pani Ewy Leniart. Uroczystość odbyła się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.