W dniu 20.12.2017 r. został przeprowadzony etap szkolny konkursu matematycznego EUKLIDES, organizowanego przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych szkół zawodowych.

Kochani uczniowie! Doskonale wiecie jak ważnym przedmiotem w szkole jest MATEMATYKA. Nie bez powodu nazywana jest Królową Nauk. Przeprawa przez różne zagadnienia z matematyki to nie lada wyzwanie. Dlatego, aby ułatwić Wam tą wyprawę podrzucamy niezbędne dla Was materiały. Mianowicie:

1. Karta wzorów matematycznych (do wykorzystania na lekcjach, ale przede wszystkim na maturze).

Wszystkich uczniów zachęcamy do odwiedzania następujących stron internetowych poświęconych matematyce i przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki:

• www.e-zadania.pl – na stronie został udostępniony komplet nowoczesnych materiałów pomagających w skuteczniej nauce matematyki - poczynając od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego. Portal został opracowany we współpracy z najlepszymi nauczycielami a dostęp do niego jest dla Was całkowicie bezpłatny dzięki patronatom uczelni wyższych, które wspierają projekt.