Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami konkursowymi:

Kochani uczniowie! Doskonale wiecie jak ważnym przedmiotem w szkole jest MATEMATYKA. Nie bez powodu nazywana jest Królową Nauk.

Przeprawa przez różne zagadnienia z matematyki to nie lada wyzwanie. Dlatego, aby ułatwić Wam tą wyprawę podrzucamy niezbędne dla Was materiały.

Mianowicie:

1. Karta wzorów matematycznych (do wykorzystania na lekcjach, ale przede wszystkim na maturze).

Wszystkich uczniów zachęcamy do odwiedzania następujących stron internetowych poświęconych matematyce i przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki:

• www.e-zadania.pl – na stronie został udostępniony komplet nowoczesnych materiałów pomagających w skuteczniej nauce matematyki - poczynając od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego. Portal został opracowany we współpracy z najlepszymi nauczycielami a dostęp do niego jest dla Was całkowicie bezpłatny dzięki patronatom uczelni wyższych, które wspierają projekt.