ZAPROSZENIE ☺

Are you bored with learning ?

Would you like to become a young Pitagoras?

Would you like to develop your Maths and English skills?

Join in and participate in the fifth edition of our contest.

It is free of charge and you can't lose anything!

You can gain a lot!

Attractive prizes are waiting for you!

Join in and have fun!

Nauczyciele matematyki i języka angielskiego Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie serdecznie zapraszają do udziału w V Rzeszowskim Konkursie Matematycznym „Maths in English – Maths with a difference”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Rzeszowa i okolic.

UWAGA!!!

Po raz pierwszy konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: liceum i technikum.

Uczniowie klasy I b T pod opieką nauczycielki matematyki, pani Doroty Bednarskiej-Cyc, zrealizowali projekt "STO RÓWNAŃ I NIERÓWNOŚCI NA 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI". Gratulujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami konkursowymi:

Kochani uczniowie! Doskonale wiecie jak ważnym przedmiotem w szkole jest MATEMATYKA. Nie bez powodu nazywana jest Królową Nauk.

Przeprawa przez różne zagadnienia z matematyki to nie lada wyzwanie. Dlatego, aby ułatwić Wam tą wyprawę podrzucamy niezbędne dla Was materiały.

Mianowicie:

1. Karta wzorów matematycznych (do wykorzystania na lekcjach, ale przede wszystkim na maturze).

Wszystkich uczniów zachęcamy do odwiedzania następujących stron internetowych poświęconych matematyce i przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki:

• www.e-zadania.pl – na stronie został udostępniony komplet nowoczesnych materiałów pomagających w skuteczniej nauce matematyki - poczynając od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego. Portal został opracowany we współpracy z najlepszymi nauczycielami a dostęp do niego jest dla Was całkowicie bezpłatny dzięki patronatom uczelni wyższych, które wspierają projekt.