W dniu 13 kwietnia 2021 r. odbył się FINAŁ Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”. To już III edycja Turnieju, którą przeprowadził Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie wraz z partnerami: Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki, Narodowym Bankiem Polskim i Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Attachments:
Download this file (podsumowanie_PTSE_rach_w_pigulce.doc)podsumowanie_PTSE_rach_w_pigulce.doc[ ]6969 kB

2 maja 2019 roku ruszył nowy projekt 1 Plakat Rejtan w terenie mpt. “ Z ekonomią za pan brat – Rzeszowski Rejtan w terenie”, który dedykowany jest uczniom technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie. Organizatorem konkursu „Z ekonomią za pan brat – Rzeszowski Rejtan w terenie” jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie, a wykonawcą Konkursu jest Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie z siedzibą Al. T. Rejtana 3, 35-326 Rzeszów.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas drugich technikum ekonomicznego Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie, którzy wyrażą chęć wzięcia udziału w konkursie i dokonają odpowiedniego zgłoszenia.