Drodzy Uczniowie!

Nazywam się Gabriela Lech i jestem Waszym psychologiem szkolnym. Głównym moim zadaniem jest zapewnić Wam wsparcie i opiekę.

Rozmowa ze mną może sprawić, że znajdziesz sposoby rozwiązania nurtujących Cię problemów, bądź po prostu poczujesz się lepiej, mogąc komuś się zwierzyć. Pamiętaj! To, że korzystasz z pomocy specjalisty nie znaczy, że jesteś gorszy/inny/nienormalny. To znaczy, że dbasz o siebie i swoje zdrowie psychiczne. To dojrzała i właściwa decyzja. W załączniku znajdziecie informacje o tym, dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy i sposobach kontaktu ze mną. Zapraszam!

Attachments:
Download this file (psycholog_szkolny.pdf)psycholog_szkolny.pdf[ ]76 kB

Przedłużający się czas pandemii negatywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Poniżej kilka wskazówek, jak dbać o swoją kondycję psychiczną w tym trudnym czasie.

W załączeniu materiały dotyczące depresji.

Attachments:
Download this file (o_depresji.pdf)o_depresji.pdf[ ]192 kB

Wskazówki dla uczniów dotyczące efektywnej organizacji czasu i nauki znajdują sie w załączniku.