On 17th February 2014 the author of the project, Karolina Duży and her students Katarzyna Biela, Aleksandra Dragan, Justyna Panek and Patrycja Świeboda were guetst at the national radio station. They talked about all the benefits and excitments connected with the project as well as shared their personal feelings about their experiences.

W poniedziałek 17 lutego 2014 autorka projektu "The world around us and we around the world"  Karolina Duży  wraz z uczennicami Justyną Panek i Patrycją Świebodą (1tp) oraz Aleksandrą Dragan i Katarzyną Bielą (1 at) opowiadała o wrażeniach z uczestnictwa w tym projekcie. Podczas wywiadu przeprowadzonego przez panią Irenę Markowicz uczennice dzieliły się swoimi opiniami i najciekawszymi doświadczeniami zdobytymi podczas trwania wymiany. Audycję będzie można usłyszeć 18 lutego  lub 25 lutego po godz 18.

Więcej szczegółów o projekcie w zakładce "The world around us"

Gazeta Wyborcza paper has published an article about our project on 25th January 2014. Katarzyna Reizer has written a wonderful entry about all the hard work we have been doing all through the school year.

Anglojęzyczny projekt autorski p. Karoliny Duży "The world around us and we around the world", którego celem jest wymiana pocztówek i listów z różnym i krajami na całym świecie przyciągnął uwagę lokalnych mediów. Pisano o nas w Gazecie Wyborczej oraz w Teraz Rzeszów. We wtorek 11 lutego po godz. 12  autorka projektu i jej uczniowie będę gościć w audycji w radiu VIA .

Więcej szczegółów o projekcie w zakładce "The world around us"

On January 23th 2014 in Teraz Rzeszów newspaper our project had a cover story. The article by Agnieszka Janik tell the story of this wonderful exchange and is enriched by wonderful pictures taken by Bartosz Frydrych.