Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Od 18 do 29 maja w każdy poniedziałek, środę i piątek między godziną 16:00 a 18:00 na stronie internetowej szkoły publikowane będą krzyżówki, rebusy lub zadania dotyczące wiedzy z zakresu ekonomii zdobytej w pierwszej klasie.
Hasła do krzyżówek i rebusów oraz rozwiązania do zadań należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryteria dotyczące oceny prac:
- poprawność rozwiązania,
- czas rozwiązania.

Nagrodami w konkursie są: piłka do gry, pendrive, zestaw długopis + pióro, gadżety.
Osoby biorące udział w konkursie mogą liczyć na przychylność nauczycieli przedmiotów zawodowych przy wystawianiu oceny rocznej.
ZAPRASZAMY do udziału w konkursie i życzymy POWODZENIA  :)