Nasi uczniowie po raz kolejny brali udział w projekcie edukacyjnym Lekcje z ZUS w ramach którego uczestniczyli w 4 lekcjach poświeconych ubezpieczeniom społecznym. Dzięki projektowi uczniowie poznali zagadnienia związane z ubezpieczeniami społecznymi co będzie pomocne przy wejściu na rynek pracy. Wiedza o ubezpieczeniach społecznych pomaga świadomie podejmować decyzje dotyczące życia zawodowego i osobistego.

Na zakończenie projektu 53 uczniów wzięło udział w Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się trzy uczennice z klasy 3ag: Weronika, Wiktoria, Gabrysia.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.