Witamy w Bibliotece

„Gdy masz jakieś wątpliwości –
idź do biblioteki”
(J. K. Rowling)

Posiadamy systematycznie aktualizowany księgozbiór. Organizujemy różnego rodzaju konkursy, imprezy i wystawy.

W bibliotece możesz:

• wybierać i wypożyczać książki,
  • przeglądać czasopisma,
  • poszukiwać informacji,
  • korzystać z Internetu,
  • relaksować się i wypoczywać
    w spokoju :)

W naszej bibliotece KAŻDY jest mile widziany i NIKT nie jest do niczego zmuszany.
Przyjdź – tutaj nie odpytujemy
i nie stawiamy stopni!

blog 3

Od wielu lat Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie organizuje eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ( regulamin w załączeniu) w kategoriach: recytacja, wywiedzione ze słowa, poezja śpiewana czy teatr jednego aktora. Ubiegłoroczna edycja nie odbyła się w związku z ogólnopolskim lockdownem. Zapraszamy uczniów do udziału w tegorocznej edycji konkursu, który planowany jest na połowę kwietnia 2021r. Jeśli będzie zainteresowanie konkursem to przeprowadzimy go z zachowaniem zasad higieny i wytycznych MZ, MEN i GIS.Prosimy o przesłanie woli uczestnictwa do 7.03.2021r. na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt z biblioteką szkolną.

Attachments:
Download this file (KartaPŚ2021.pdf)KartaPŚ2021.pdf[ ]212 kB