Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Jestem absolwentką VII Liceum Ogólnokształcącego o profilu prawno-administracyjnym (klasa "o"). Lata nauki w tej szkole uważam za bardzo ciekawie spędzone. Nigdy nie żałowałam wyboru tej właśnie szkoły i przez cały czas z sentymentem wracam do czasów szkolnych. Brakuje mi tego, co już nie wróci - codziennego gwaru, przyjaciół, wspaniałego grona pedagogicznego, lekcji - tych wesołych, ciekawych, jak i tych mniej przyjemnych, studniówki, a nawet matury, której strasznie się bałam, lecz teraz, gdy sobie o tym przypomnę, śmieję się z tego. Zawarłam tutaj świetne znajomości, które przetrwały do dzisiaj. Szczególnie doceniam wysiłek i pracę nauczycieli.

W pamięci pozostaną mi lekcje prowadzone przez wychowawczynię, panią Ewelinę Lechowicz, bo oprócz wiedzy, którą nam przekazywała, potrafiła do nas mówić z uczuciem. Również w pamięci zostaną lekcje języka polskiego z przewspaniałą i wyrozumiałą panią Katarzyną Kadyjewską oraz matematyka z p. Beatą Sochą, która potrafiła zachęcić nas do nauki.

Bywały momenty, gdy nie doceniałam szkoły średniej, lecz teraz, gdy zaczęło się życie na studiach, na których jest dużo ciężej, to prawdę mówiąc tęsknię za swoim liceum. Bardzo mile wspominam wymianę zagraniczną z Holandią. Do dziś utrzymuję kontakt z "moją" rodziną holenderską. Obecnie jestem studentką II roku pedagogiki pracy z doradztwem zawodowym na Uniwersytecie Rzeszowskim. Czuję się dumna, że byłam uczennicą tej szkoły.