Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Po kilku latach, które upłynęły od chwili ukończenia liceum nr VII w Rzeszowie, mogę z całą pewnością stwierdzić, iż był to dobry wybór. Wymagający i jednocześnie sympatyczni nauczyciele zadbali o dobre efekty edukacji, co ułatwiło mi podjęcie dalszej edukacji w zakresie nauki języka angielskiego.

Szkoła dużą wagę przywiązywała do stworzenia warunków, które pozwalały na istnienie partnerskich stosunków między uczniami a nauczycielami. Ja zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony nauczycieli. W szkole zawarłam także wiele przyjaźni, a niektóre z nich trwają do chwili obecnej. Z pełną świadomością mogę polecić szkołę jako miejsce, w którym można poszerzyć swoje horyzonty edukacyjne i dobrze zaplanować swoją karierę zawodową.