Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

olimp sped logRekordowa liczba, bo aż siedmioro uczniów Technikum Logistycznego awansowało do etapu okręgowego VII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego:

1. Aleksandra Fus,
  2. Bartosz Łyszczarz,
  3. Daniel Ostrowski,
  4. Kinga Kud,
  5. Martyna Grzesik
  6. Michał Wałach,
  7. Patryk Nowakowski.

Nasi uczniowie wezmą udział w II etapie olimpiady, który odbędzie się w marcu 2023 r. Olimpiada składa się z trzech etapów, a finał odbywa się każdego roku w Sopocie.

Celem olimpiady jest:

• zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych problematyką spedycyjną i logistyczną z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego,
  • upowszechnienie wiedzy i umiejętności oraz wykształcenie kompetencji społecznych w zakresie spedycji i logistyki,
  • poszerzanie nauczanych treści ponad podstawy programowe kształcenia w zawodzie technika spedytora i technika logistyka.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych