Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

21 maja 2021 roku odbył się finał VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Konkurs jest cyklicznie organizowany przez nauczycieli logistyki Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie. Udział w tegorocznym finale wzięło 14 najlepszych uczniów z Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Tarnobrzega, Dębicy, Kolbuszowej, Przemyśla, Jasła, Leżajska, Głogowa Małopolskiego, Strzyżowa, Lubaczowa, Kańczugi oraz Dynowa wyłonionych w etapie kwalifikacyjnym. Do pierwszego etapu przystąpiło 16 szkół z województwa podkarpackiego (technika logistyczne i spedycyjne). Podczas finału uczestnicy zmagali się z bardzo wymagającym testem składającym się z 30 pytań, obejmującym zagadnienia związane z szeroko pojętymi logistyką i spedycją. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią konkurs odbył się w formie zdalnej.

Trzecie miejsce w konkursie zajął uczeń naszej szkoły Marek Story z klasy II c Technikum Logistycznego.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Sponsorami VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej byli:

• Urząd Miasta Rzeszów
  • Mostostal Kraków
  • Tomasz Pietrych Business Solutions

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie, a uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych