Wejście główne
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

BeztytuuZapraszam wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2 oraz uczniów techników z terenu Podkarpacia do udziału w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego zawodowego ENGLISH IN LOGISTICS, który odbędzie się w formie online 25.11.2020 r. (środa) o godzinie 11.30 w zespole „Konkurs: English in Logistics” w aplikacji Teams. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez Teams do nauczyciela uczącego języka obcego zawodowego lub ogólnego, lub też bezpośrednio do organizatora konkursu. Nauczyciele spoza szkoły zgłaszający uczniów do konkursu proszeni są o kontakt z organizatorem konkursu poprzez aplikację Teams. Po zgłoszeniu uczestnictwa uczniowie otrzymają od nauczyciela kod dostępu do zespołu konkursowego, w którym na bieżąco zamieszczane będą informacje dotyczące konkursu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 23.11.2020 r. (poniedziałek).

Organizator konkursu:

Kamila Blok