Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów uczniowie/innowacje/ratownictwo_medyczne/2016_2017/szkolenie_um oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W ramach projektu „Prowadzenie działań na rzecz zapobiegania chorobom cywilizacyjnym, w szczególności chorobom sercowo-naczyniowym, nowotworowym i cukrzycy” finansowanego przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Rzeszowa odbył się cykl szkoleń z pierwszej pomocy z elementami kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone były przez ratownika medycznego Przemysława Chmaja.

Opiekę nad uczniami sprawowały pani K. Lipińska i pani K. Duży.

{gallery}uczniowie/innowacje/ratownictwo_medyczne/2016_2017/szkolenie_um{/gallery}