Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów uczniowie/innowacje/ratownictwo_medyczne/2015_2016/otwarte oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Podczas Dni Otwartych u Rejtana, 22 kwietnia 2016 r. uczniowie klasy 2p z innowacją ratownictwo medyczne przygotowali dwie symulacje wypadków. W pierwszej symulacji doszło do kłótni między koleżankami, jedna z nich przecięła drugiej nożem brzuch powodując wytrzewienie. W drugim przypadku doszło do wypadku rowerowego i złamania kości udowej z przebiciem tętnicy co spowodowało masywny krwotok. Uczniowie klasy pokazali jak udziela się pierwszej pomocy w takich przypadkach. Podczas trwania całego dnia, przeprowadzali również pokazy i instruktaż z resuscytacji krążeniowo oddechowej. Nad przedsięwzięciem czuwał wychowawca klasy p. Karolina Duży.

{gallery}uczniowie/innowacje/ratownictwo_medyczne/2015_2016/otwarte{/gallery}