Dnia 10 stycznia 2022 r. uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym.

Organizacja pracy w szkole będzie odbywać się w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Uprzejmie informuję, że w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie od 17 maja 2021 roku rozpoczynają się szczepienia przeciw COVID–19 dla młodzieży od 16 roku życia.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, gwarantujemy profesjonalną obsługę wraz z możliwością wszystkich klinicznych konsultacji.

Przed wizytą w punkcie szczepień należy wypełnić „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19”. Kwestionariusz można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania formularza i podpisania go przez opiekuna prawnego. Jeśli ktoś nie będzie miał wydrukowanego kwestionariusza ze sobą, to otrzyma go do wypełnienia w Punkcie Szczepień. Wówczas osoba niepełnoletnia zobowiązana będzie przyjść na szczepienie z opiekunem prawnym, który wyraża zgodę na udzielenia świadczenia.

Prosimy o zapoznanie się z artykułem, który znajduje się poniżej.

Attachments:
Download this file (O pandemii COVID-19, ale nie tylko.pdf)O pandemii COVID-19, ale nie tylko.pdf[ ]1525 kB

W związku z powrotem do nauczania stacjonarnego prosimy nauczycieli i uczniów o zapoznanie się z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS dotyczącymi zachowania reżimu sanitarnego w szkołach od 17 maja 2021 r.

Z dokumentem mozna zapoznać się tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie dotyczącym zasad bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. Treść komunikatu znajduje się TUTAJ (KLIK!).

Z Wytycznymi MEiN, GIS i MZ w związku z powrotem do nauki stacjonarnej w roku szkolnym 2021/2022 można zapoznać się TUTAJ.

Informujemy, że od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. uczniowie nadal będą się uczyć zdalnie, zgodnie z podziałem godzin, w aplikacji Teams.

Przypominamy, że istnieje możliwość użyczenia sprzętu komputerowego w celu realizacji nauki zdalnej.

Informuję, że nastąpiła zmiana terminu dnia wolnego od zajęć edukacyjnych z 02.11.2020 r. na 21.06.2021 r.

S. Pepera

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Informujemy, że pomoc psychologiczno-pedagogiczna, poradnictwo pedagogiczne, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach od 19.10.2020 r. jest udzielane zdalnie (kontakt poprzez dziennik elektroniczny oraz Microsoft Teams).

Możemy indywidualnie porozmawiać, korzystając z aplikacji Microsoft Teams:

- psycholog Monika Sroka-Ossowska           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- pedagog szkolny Aneta Szymańska           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach takich jak dotychczas:

Psycholog:

- wtorek – 08.00-10.00