Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Złote Szkoły NBP”. Projekt ma na celu popularyzację wiedzy ekonomicznej w środowiskach szkolnych.

Ideą I edycji programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Mottem tegorocznej edycji jest hasło: „GIGANCI FINANSÓW OSOBISTYCH”.

W ramach udziału w projekcie powstała Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, składająca się z nauczycieli i uczniów, której zadaniem będzie podejmowania zespołowych inicjatyw na rzecz swojej szkoły i najbliższego otoczenia, przybliżających zagadnienia ekonomiczne w nowatorski i przystępny sposób.

Więcej szczegółów o programie na:

www.zloteszkoly.nbp.pl