Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

5…10…15… nie… to 20 lat minęło jak jeden dzień, kiedy to pożegnaliśmy mury naszej szkoły. Przeżyliśmy wspólnie chwile wesołe , radości, smutku, strachu. I okazuje się, że nadal stanowimy zgraną paczkę przyjaciół, na dowód czego organizujemy spotkania po latach. Właśnie w kwietniu tego roku spotkaliśmy się w dużym gronie wspominając ten miniony czas. Nadal młodzi, szaleni, pełni energii. Przybyło tylko bagażu życiowych doświadczeń. Właściwie to nic nie zmieniliśmy się, prawie wszyscy poznaliśmy się bez trudu. Większość z nas mieszka w pobliżu, ale są wyjątki jak Warszawa, okolice Gdańska oraz koleżanki mieszkające poza granicami kraju. Ale na nic odległości, dla chcącego nic trudnego. Niesamowicie miło się zrobiło, kiedy nasza wychowawczyni Pani mgr Elżbieta Majka dołączyła do nas na spotkanie. Słuchaliśmy jak zmienia się nasza szkoła, jak się rozwija, kto z nauczycieli nadal pracuje. Zachęcamy wszystkich do takich spotkań po latach!