akcjaTVP na strone
Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Szkolny Klub Ośmiu i Szkolne Koło Caritas pragną włączyć społeczność szkolną do akcji charytatywnej Fundacji TVP.

Zbiórka ma pomóc seniorom, osobom samotnym, chorymi niepełnosprawnym - mieszkańcom domówpomocy społecznej przy ul. Sucharskiego, Załęskiej, Powstańców Śląskichi Powstańców Styczniowych w Rzeszowie.

Jesień życia nie szczędzi im zmartwieńi łez. Pracownicy tego PDS-u całą dobę, pielęgnują i opiekują się seniorami. Są wśród nich obłożnie chorzy, których trzeba umyć, nakarmić i leczyć. Są też bardziej sprawni, którym trzeba urozmaicić czasi zadbać o ich sprawność i rehabilitację. Zbiórka darów ma pomóc placówkom w codziennym funkcjonowaniu.
Zbierane będą: kredki, flamastry, włóczki, bibuły, farby i pędzle do arteterapii - tak ważnej w usprawnianiu rąk, kolorowanki, bloki plastyczne, plastelina, gry planszowe, puzzle, artykuły higieniczne jak podkłady jednorazowe, chusteczki nawilżane, żele, płyny do kąpieli, balsamy, szampony i inne.

Wszystkich, którzy chcą się włączyć do akcji prosimy o przynoszenie artykułów
do sali 103,
w dniach 9-14 listopada