W dniu 31.03.2022r. w naszej szkole odbyła się IV edycja wojewódzkiego konkursu języka angielskiego w branży logistycznej English in Logistics. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Konrad Fijołek, oraz Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami praktycznymi z zakresu logistyki oraz rozumieniem tekstu czytanego i zadaniami leksykalnymi w języku angielskim. Z wielką dumą ogłaszamy, iż na podium stanęli:

I MIEJSCE Miłosz Piskadło, Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie
II MIEJSCE Wiktoria Stafiej, Zespół Szkół Nr 3 w Rzeszowie
III MIEJSCE Alan Ogrodnik, Zespół Szkół w Ropczycach

Dziękujemy wszystkim sponsorom, a w szczególności szkole językowej PROMAR INTERNATIONAL, wydawnictwu Macmillan oraz Oxford, firmie Max Elektro, Delikatesom Hitpol, a także Radzie Rodziców przy ZS Nr 2 w Rzeszowie za ufundowanie wielu cennych nagród, m.in. kursów językowych, sprzętu elektronicznego, nagród książkowych i innych gadżetów. Ogromne podziękowania składamy również wszystkim szkołom biorącym udział w konkursie i zapraszamy za rok.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:

Katarzyna Matuła, Sabina Suchy