W zeszły piątek (25.03.) klasa o profilu logistycznym 3cg pod opieką Pani Katarzyny Benedyk oraz Pana Adriana Lubasa uczestniczyła w XIV edycji Targów Pracy Work Expo, które odbywały się w Hali Podpromie w Rzeszowie. Wydarzenie to gromadzi pracodawców poszukujących kadry, firmy szkoleniowe, firmy doradztwa personalnego, programy praktyk, szkoleń, wymiany staży zawodowych. Klasa czynnie uczestniczyła w pokazach na poszczególnych stanowiskach ofert pracy. Każdy z uczniów znalazł coś dla siebie. Była opcja przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej oraz poznania wymagań jakie mają pracodawcy. Czekały na nas fajne gratisy, takie jak długopisy, notesy, smycze.