29 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych  odbyła  się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty,Telewizji Rzeszów oraz Radia Rzeszów. Konkurs miał na celu prezentowanie i popularyzację utworów muzycznych z krajów europejskich oraz zainteresowanie uczniów kulturą innych państw. Cieszymy się, ponieważ z roku na rok przybywa uczestników, co jest dowodem, że konkurs cieszy się dużą popularnością.

Konkurs skierowany był  do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz do uczniów VI, VII oraz VIII  klasy szkoły podstawowej. Celem  konkursu było  wyłonienie 3 osób w dwóch kategoriach. I kategoria: szkoły podstawowe oraz gimnazja, II kategoria szkoły ponadgimnazjalne. W tym roku w  konkursie wzięło udział 32 uczestników z 18 szkół z Rzeszowa i okolic. Naszą szkołe reprezentowali: Jarosław Piekut i Julia Stachowicz.