W czwartek, 25 kwietnia w holu naszej szkoły oraz w auli przyjmowaliśmy gości przybyłych na Dzień Otwarty Zespołu Szkół nr 2 - uczniów szkół podstawowych, którzy podejmują obecnie ważną decyzję dotyczącą wyboru dalszej drogi edukacyjnej. Stoisko naszego internatu przyciągało wzrok kolorowymi przekąskami. No cóż, przez żołądek do serca:) Zajadając smakowite maffinki i inne rarytasy można było obejrzeć zdjęcia pokazujące życie internatu i  przeglądnąć księgi pamiątkowe. Można też było wybrać się na spacer po korytarzach internatu i posłuchać opowieści naszych wychowanków o tym, jak się tutaj mieszka. Czekamy teraz na tych z Was, którym się u nas spodobało:)