W środę, 22 września, kilkunastu wychowanków naszego internatu wraz z wychowawcą zwiedzało jedyne w Polsce Muzeum Dobranocek. Wystawy poświęcone były bohaterom bajek od lat 50. zeszłego stulecia. Oglądając je mogliśmy wrócić pamięcią do naszego dzieciństwa. Ponadto zapoznaliśmy się z techniką powstawania filmów animowanych. Następnie grupa spacerowała po rynku rzeszowskim, poznając jego rolę w dziejach miasta i piękno architektoniczne. Pełni radości ze spotkania z ulubieńcami z czasów dzieciństwa wróciliśmy do internatu poświęcając kolejne godziny na naukę.

Kamila M.