Drodzy Wychowankowie, szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Minister Edukacji Narodowej z dniem dzisiejszym zawiesił zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 12 do 25 marca 2020 r.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Kierownik Internatu oraz wychowawcy bardzo proszą o to, by dbać o swoje bezpieczeństwo, unikać dużych skupisk ludności oraz przestrzegać w domu higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

Jednocześnie pamiętajcie, że przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Warto w tym czasie korzystać z darmowej platformy e-podręczniki.pl, materiałów polecanych przez nauczyciela, czytać, wykonywać ćwiczenia, rozwiązywać zadania matematyczne jak też na bieżąco śledźić komunikaty o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez Dyrektora Szkoły czy Kierownika Internatu.