Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Internet jest ważną częścią życia, warto więc wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać. Zapraszamy młodzież na darmowe szkolenie organizowane przez Facebook, podczas którego uczniowie i ich nauczyciele dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po sieci. Spotkanie w formie webinaru potrwa ok. 45 minut i będzie dostępne stronie Przestrzeń from Facebook, a jego premierę zaplanowano na czwartek, 21 maja, o godz. 14.30. Więcej informacji o tym, jak dołączyć do spotkania, jest dostępne na stronie wydarzenia.

Podczas szkolenia eksperci z Facebooka poruszą wiele istotnych dla bezpieczeństwa w sieci tematów takich jak: niebezpieczeństwa, jakie mogą spotkać młodych użytkowników w Internecie; jak radzić sobie z hejtem i jak reagować w przypadku doświadczania internetowej przemocy ze strony rówieśników.

webinar