Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

Nasza szkoła została nominowana przez 3LO w Rzeszowie do niesamowitej akcji „Gaszyn Challenge”. Podjęliśmy wyzwanie i z ogromną radością, dnia 6 lipca, wykonaliśmy je. Nasi nauczyciele wraz z dziećmi, uczniowie, absolwenci oraz Dyrekcja (była też z nami babcia z wnuczką), wszyscy przyłączyliśmy się do zadania.  https://youtu.be/mfDhSBmllD4

Nominujemy 4 LO w Rzeszowie. Powodzenia!

Dla przypomnienia, „Gaszyn Challenge”, akcja, którą rozpoczął pan Marcin Topór, strażak OSP Gaszyn, aby pomóc Wojtusiowi zdobyć fundusze na walkę z chorobą.

Akcja zaczęła się na początku roku, nominowani, muszą wykonać 10 pompek / przysiadów, oraz wspomóc fundację „Sie Pomaga”. Obecnie, nie tylko jednostki straży pożarnej, ale inne instytucje w Polsce i za granicą, podjęły wyzwanie i pomagają, nie mogło zabraknąć naszej pomocy. Do dziś 06.07.2020 dzięki niesamowitej inicjatywie jednego człowieka, fundacja zebrała 2 491 343,61 zł i pomaga 16 dzieci chorych na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Pomaganie jest naprawdę fajne!