Ranking Perspektywy 2021
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

geometry 1044090 640W dniu 19.03.2021 r. po raz 7 odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny „Maths in English – Maths with a difference". Mimo trwającej pandemii udało się zrealizować już siódmą edycję tego konkursu. Chęć udziału zgłosiło 8 rzeszowskich szkół ponadpodstawowych takich jak: I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale, Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie, Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie.

W naszej szkole zbiegło się to z tygodniem matematycznym. 34 uczniów naszej szkoły zmagało się z zadaniami matematycznymi w języku angielskim. Konkurs, ze względu na trwające obostrzenia, odbył się w wersji online. Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:

1. Julia Szmulik z klasy II ag
  2. Kinga Kud z klasy II cs
  3. Aleksandra Rusinek z klasy II bg

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Uczniom z pozostałych szkół wyniki przedstawią nauczyciele – koordynatorzy szkolni konkursu, którym przesłane zostały zadania i wszystkie instrukcje. Pragniemy serdecznie podziękować tym nauczycielom za współpracę, zaangażowanie i udział w naszym projekcie. Dla wszystkich zwycięzców w poszczególnych szkołach przygotowaliśmy nagrody i pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy Radzie Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie za wsparcie finansowe. Dziękujemy uczniom za udział i solidne przygotowanie i zapraszamy Was serdecznie do udziału w następnej edycji naszego konkursu. Do zobaczenia w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Organizatorzy: Michał Leja i Iwona Lasota