Wejście główne
od ulicy Rejtana
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Oferta edukacyjna 2024/2025
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1 T językowo -turystyczna
Technikum nr 2
1 R -> technik rachunkowości
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1F - lotnicza lub wojskowa
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

60 lat Rejtan

Dnia 11 marca 2021 r. uczniowie klasy I b i II bg naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu online z pracownikami banku PKO BP w Rzeszowie. Wykład poprowadziły pani Anna Sznilik - kierownik banku oraz pani Sylwia Nowak - doradca bankowy. Dotyczył on m.in.:

- podstawowych produktów oferowanych przez banki (pierwsze konto bankowe, lokaty, kredyty, ubezpieczenia);

- bankowości internetowej i aplikacji mobilnych;

- bezpiecznych płatności, w tym BLIK;

- RRSO;

- IKE, IKZE i PPK.

Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej składająca się z uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 biorących udział w programie w najbliższym możliwym terminie udostępni materiały edukacyjne ze spotkania.

Serdecznie dziękujemy pracownikom banku za okazaną życzliwość, udzielone odpowiedzi na pytania naszych uczniów i zaproszenie do oddziału banku w Rzeszowie.

Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej Zespołu Szkół nr 2

pod opieką p. Alicji Ulman i p. Lidii Bator