Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie powstało w roku 2012 i zostało zarejestrowane przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w dniu 10.07.2012 r. Obecnie stowarzyszenie liczy 30 członków.

Prezesem został wybrany Bogdan Kozioł, wiceprezesem Ewa Erazmus, skarbnikiem Maria Wisz-Pawłowska a sekretarzem Paweł Skowroński.

Celem stowarzyszenia jest wspieranie inicjatyw na rzecz Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie, pozyskiwanie środków finansowych na rzecz szkoły oraz kultywowanie tradycji i pamięci placówki. W najbliższym czasie będzie dostępne konto bankowe nowego stowarzyszenia.

Organizacja nasza jest otwarta na poszerzanie własnego składu o nowych członków. Członkami stowarzyszenia mogą zostać pracownicy szkoły, emerytowani nauczyciele, absolwenci oraz rodzice naszych uczniów. Osoby zainteresowane przystąpieniem do stowarzyszenia proszone są o kontakt z członkami zarządu w budynku szkoły przy ulicy Rejtana 3 w Rzeszowie. Liczymy też na kontakt z ewentualnymi sponsorami naszej organizacji.

Wszystkie środki pozyskane przez stowarzyszenie przeznaczone będą na rozwój naszej placówki i dofinansowanie  kształcenia uczniów.