Etap szkolny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” odbędzie się 14 grudnia 2020 roku o godzinie 12.20 podczas spotkania na utworzonym zespole Teams (kod dostępu u opiekunów).

ZASADY SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU WIEDZY O PRAWIE PRACY I BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”
EDYCJA VIII

1. Etap szkolny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” odbędzie się 14 grudnia 2020 roku
    o godzinie 12.20 podczas spotkania na utworzonym zespole Teams
  2. Uczniowie o ww. godzinie dołączają do spotkania w zespole.
  3. Test będzie udostępniony w postaci linku na spotkaniu.
  4. Podczas pisania konkursu uczniowie obowiązkowo mają włączone kamery internetowe.
  5. Test zostanie uruchomiony o godzinie 12.30 i będzie aktywny przez 25 minut.
  6. Test składa się z 25 pytań jednokrotnego wyboru.
  7. W teście zostanie zastosowana technologia „Uczciwy rozwiązujący”. Każde opuszczenie strony z aktywnym testem zostaje odnotowane. Na tej podstawie Szkolny Komitet Konkursowy może podjąć decyzję o unieważnieniu wyniku uczestnika konkursu.
  8. W teście nie można cofać się do wcześniejszych pytań.
  9. Kolejność pytań w teście jest losowa.
  10. Szkolny Komitet Konkursowy wyłania dwóch uczniów do reprezentowania szkoły na etapie regionalnym na podstawie największej liczby uzyskanych punktów. W przypadku uzyskania takiego samego wyniku przez kilku uczestników konkursu decydujący będzie czas rozwiązania testu.