Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie w okresie od 4 maja do 31 maja 2021 r. odbywają uczniowie:

- klasy 2 ag, 2 bg - technik ekonomista

- klasy 2 cg - technik logistyk

- klasa 2 dfg - technik logistyk/technik spedytor

Klasy: 2 ag, 2 bg, 2 cg, 2 fg rozpoczynają zajęcia 1 czerwca 2021 r. (zgodnie z planem lekcji klasy).

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie w okresie od 4 maja do 17 maja 2021 r. odbywają uczniowie:

- klasy 3 a, 3 b - technik ekonomista

Klasy: 3 a, 3 b rozpoczynają zajęcia 18 maja 2021 r. (zgodnie z planem lekcji klasy).

Uczniowie zgłaszają się u pracodawcy zgodnie z godzinami pracy firm, z wyjątkiem:

- E.Leclerc - RZESZÓWDIS Sp. z o.o. Rzeszów, Al. Rejtana 69 - godzina 8.00 (Dział Kadr, p. Barbara Serafin) - wejście (drzwi białe) obok wejścia głównego do E.Leclerc