Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Klasa 1 bs

w zawodzie technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

1bs

Wychowawca klasy: mgr Agnieszka Czyżewska

Nasza pierwsza wyprawa integracyjna

W piątek 18 października klasa 1 bs udała się do Bratkowic na wyprawę integracyjną. Kłopoty zaczęły się już w PKS-ie, kiedy jedna z koleżanek kategorycznie odmówiła opuszczenia autobusu, ponieważ panicznie boi się... kur! Następnie zostaliśmy przegonieni parę ładnych kilometrów przez las, zmuszeni do targania gałęzi na ognisko, co okazało się bardzo niebezpiecznym zajęciem dla naszych tipsów. Wreszcie jeden z kolegów nie wytrzymał takiego traktowania i kategorycznie zaprotestował, mówiąc, że on nie przyjechał tutaj na jakiś *** survival, tylko na pieczone kiełbaski! Na szczęście znalazły się wśród nas prawdziwe harcerki, które ułożyły nam profesjonalne harcerskie ognisko i kiedy już wesoło zapłonął ogień, zaskwierczały kiełbaski, nastroje się wyraźnie poprawiły. Jedno jest pewne – jesień w lesie piękna jest: szelest liści pod stopami, lazurowe niebo nad głową, złote promienie słońca, drzewa w jesiennych barwach i te rzeczy, ech...