Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

 Klasa 1 ag technikum

w zawodzie technik ekonomista z innowacją administracyjno-księgową

I ag

Wychowawca klasy: mgr Elżbieta Pięta

 

Pierwsze wspólne wyjście klasowe

W piątek 18 października 2019 r. nasza klasa wraz z wychowawczyniami, panią Elżbietą Piętą i panią Anitą Krupą, korzystając ze słonecznej pogody, udała się do stadniny koni Albin na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Dzień upłynął szybko i przyjemnie. Wszyscy przejechaliśmy się bryczką, a odważni spróbowali indywidualnej jazdy konnej. Zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla i słodki deser. Podczas spaceru mogliśmy podziwiać kolory jesieni i nawet trochę się opalić. Chętnie odwiedzimy to urokliwe miejsce w przyszłości. Miło spędziliśmy czas, przy okazji lepiej się poznając i nawiązując głębsze relacje. Już myślimy o kolejnym wspólnym wyjściu…