Trwa 4 runda Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA TITAN, do której zakwalifikowali się uczniowie z klasy 2b Paulina, Justyna i Daniel. Celem gry jest poprowadzenie własnej wirtualnej firmy w symulowanej rzeczywistości rynkowej. Uczestnicy podejmują decyzje obejmujące cenę, produkcję, marketing, inwestycje i rozwój oraz wydatki na cele prospołeczne.

Konkurs rozgrywany jest na serwerze Junior Achievement Worldwide. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 1211 zespołów z całej Polski a z naszej szkoły 21 zespołów z klas: 1b, 2b, 2bh, 3b. Gry konkursowe prowadzone są od miesiąca grudnia, w czwartej rundzie gra 192 zespoły, nasi uczniowie walczą o półfinały. Życzymy powodzenia