Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

 5 stycznia 2018 r.  w Urzędzie Marszałkowskim odbył się Interaktywny Turniej Quizspotter.

Gra polegała na odpowiadaniu na pytania zadawane przez prowadzącego. Gracze mieli 30 sekund na udzielenie odpowiedzi, licząc od momentu wyświetlenia pytania. Wybierając jedną odpowiedź z czterech zaproponowanych lub wstrzymując się od odpowiedzi. Rozgrywka trwała 21 rund. Wygrywa gracz, który wszystkich rundach zdobędzie najwięcej punktów. Poprawna odpowiedź nagradzana była punktami, zaś błędna karana ujemnymi.

Liczba punktów, które można było zdobyć lub stracić (maksymalnie 100), zależała od czasu, w którym została udzielona odpowiedź.

Konkurs został przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, która umożliwia obserwowanie pytań oraz ranking najlepszych graczy na telebimie przez widzów zgromadzonych w miejscu imprezy.

Celem turnieju było upowszechnianie wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej wśród uczniów średnich szkół zawodowych województwa podkarpackiego oraz propagowanie nowoczesnych form prezentowania wiedzy
i umiejętności w obszarze edukacji zawodowej.

Interaktywny turniej quizspotter dotyczył prowadzenia działalności gospodarczej i zorganizowany był pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy naszej uczennicy Magdalenie Bobowskiej z klasy III A!!!