Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

 Klasy w ZS nr 2 w roku szkolnym 2017 / 2018

Lp.

Klasa

Oddział

Liczba
uczniów

Wychowawca

Przedmioty
rozszerzone

KLASY 1

1

1a

Technik ekonomista z innowacją admin.-księgową

28

Małgorzata Dziadzio-Świder

matematyka 

2

1b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

31

Marta Słonina

 matematyka 

3

1bh

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

26

Karina Rabczak

matematyka

4

1c

Technik logistyk z innowacją wojskową

34

Kamila Blok

matematyka  

5

1d

Technik spedytor z innowacją wojskową

33

Katarzyna Matuła

matematyka  

6

1f

Technik logistyk z innowacją lotniczą

33

Anna Sitko-Ciupak

matematyka  

7

1p

Liceum z innowacją pedagogiczno-ratowniczą

24

Karolina Duży

matematyka, j. angielski 

KLASY 2

1

2a

Technik ekonomista z innowacją admin.-księgową

34

Katarzyna Dąbrowska

matematyka, geografia 

2

2b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

26

Michał Leja

matematyka, geografia 

3

2bh

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

29

Magdalena Ziaja

matematyka, geografia

4

2c

Technik logistyk z innowacją wojskową

27

Sabina Suchy

matematyka, geografia 

5

2d

Technik spedytor z innowacją wojskową

26

Krystyna Kuczma-Trzeciak

matematyka, geografia 

6

2e

Technik ekonomista z innowacją służby mundurowe

29

Agnieszka Galos

matematyka, geografia 

7

2f

Technik logistyk z innowacją lotniczą

32

Mateusz Domagała

matematyka, geografia

8

2g

Technik logistyk z innowacją wojskową

25

Sławomir Superson

matematyka, geografia 

9

2p

Liceum z innowacją teatralno - pedagogiczną z elementami ratownictwa

35

Aneta Zabawa

j. angielski, matematyka, biologia

KLASY 3

1

3a

Technik ekonomista z innowacją administracyjno-księgową

29

Magdalena Płonka-Czarnota

matematyka, geografia 

2

3b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

32

Iwona Lasota

matematyka, geografia 

3

3c

Technik logistyk z innowacją wojskową

26

Magdalena Bednarz

matematyka, geografia 

4

3e

Technik ekonomista z innowacją służby mundurowe

26

Marzena Hebdzińska

matematyka, geografia 

5

3df

Technik logistyk z innowacją wojskową i technik spedytor z innowacją pożarniczą

29

Marcin Sanocki

matematyka, geografia 

6

3g

Technik logistyk innowacją lotniczą

27

Karolina Lipińska

matematyka, geografia 

7

3tp

Liceum z innowacją teatralno - pedagogiczną z elementami ratownictwa

22

Beata Schwarz-Rząsa

biologia, j. angielski, matematyka

KLASY 4

1

4a

Technik ekonomista z innowacją administracyjno – księgową

28

Aneta Bojda-Wawrzonek

matematyka, geografia 

2

4b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

30

Elżbieta Pięta

matematyka, geografia 

3

4c

Technik logistyk z innowacją wojskową

25

Bożena Derewienko

matematyka, geografia 

4

4d

Technik spedytor z innowacją transport i spedycja w obrocie międzynarodowym

29

Maciej Długosz

matematyka, geografia 

5

4e

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

25

Alicja Pawlus

matematyka, geografia 

6

4f

Technik logistyk z innowacją wojskową

35

Małgorzata Tasior

matematyka, geografia

Razem

29 klas

835 uczniów

 

 

 

Klasy w ZS nr 2 w roku szkolnym 2016 / 2017

Lp.

Klasa

Oddział

Liczba
uczniów

Wychowawca

Przedmioty
rozszerzone

KLASY 1

1

1a

Technik ekonomista z innowacją admin.-księgową

34

Katarzyna Dąbrowska

matematyka 

2

1b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

25

Michał Leja

 matematyka 

3

1bh

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

33

Magdalena Ziaja

matematyka, geografia 

4

1c

Technik logistyk z innowacją wojskową

30

Sabina Suchy

matematyka  

5

1d

Technik spedytor z innowacją wojskową

26

Krystyna Kuczma-Trzeciak

matematyka  

6

1e

Technik ekonomista z innowacją służby mundurowe

30

Agnieszka Galos

matematyka  

7

1f

Technik logistyk z innowacją lotniczą

32

Mateusz Domagała

matematyka  

8

1g

Technik logistyk z innowacją wojskową

29

Sławomir Superson

matematyka  

9

1p

Liceum z innowacją pedagogiczno-ratowniczą

33

Aneta Zabawa

matematyka, j. angielski 

KLASY 2

1

2a

Technik ekonomista z innowacją admin.-księgową

29

Magdalena Płonka-Czarnota

matematyka, geografia 

2

2b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

33

Iwona Lasota

matematyka, geografia 

3

2c

Technik logistyk z innowacją wojskową

28

Magdalena Bednarz

matematyka, geografia 

4

2df

Technik logistyk z innowacją wojskową i technik spedytor z innowacją pożarniczą

30

Marcin Sanocki

matematyka, geografia 

5

2e

Technik ekonomista z innowacją służby mundurowe

26

Marzena Hebdzińska

matematyka, geografia 

6

2g

Technik logistyk innowacją lotniczą

27

Karolina Lipińska

matematyka, geografia 

7

2tp

Liceum z innowacją teatralno - pedagogiczną z elementami ratownictwa

21

Beata Schwarz-Rząsa

j. angielski, matematyka, biologia

KLASY 3

1

3a

Technik ekonomista z innowacją administracyjno-księgową

28

Aneta Bojda-Wawrzonek

matematyka, geografia 

2

3b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

31

Elżbieta Pięta

matematyka, geografia 

3

3c

Technik logistyk z innowacją wojskową

28

Bożena Derewienko

matematyka, geografia 

4

3d

Technik spedytor z innowacją transport i spedycja w obrocie międzynarodowym

30

Maciej Długosz

matematyka, geografia 

5

3e

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

25

Alicja Pawlus

matematyka, geografia 

6

3f

Technik logistyk z innowacją wojskową

35

Małgorzata Tasior

matematyka, geografia 

7

3t

Liceum z innowacją teatralno – językową

25

Anna Sitko-Ciupak

j. polski, j. angielski, historia

8

3p

Liceum z innowacją pedagogiczno-ratowniczą

28

Karolina Duży

j. angielski biologia, matematyka

KLASY 4

1

4a

Technik ekonomista z innowacją administracyjno – księgową

32

Beata Socha

matematyka, geografia 

2

4b

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

27

Marta Słonina

matematyka, geografia 

3

4c

Technik logistyk z innowacją wojskową

28

Marzena Szpunar

matematyka, geografia 

4

4d

Technik spedytor z innowacją lotniczą

17

Ewa Erazmus

matematyka, geografia 

5

4e

Technik ekonomista z innowacją prawno-policyjną

23

Joanna Kataniak-Płodzień

matematyka, geografia 

Razem

29 klas

823 uczniów