W dniu 25.11.2016 r. klasa II c Technikum Logistycznego w ramach innowacji wojskowej wzięła udział w zajęciach strzeleckich na strzelnicy multimedialnej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej.
Strzelnica, dzięki rozbudowaniu do trzech ekranów, pozwala na imitację tzw. Killing room, znanego ze szkoleń policyjnych i wojskowych. Każdy uczeń mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, ale też swój refleks i szybkość podejmowania decyzji w rozbudowanych scenariuszach, jakie są zawarte w oprogramowaniu strzelnicy. Zastosowanie imitacji odrzutu przy broni krótkiej sprawia, że strzelanie na tym obiekcie jest maksymalnie urealnione.