Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów uczniowie/innowacje/ratownictwo_medyczne/2016_2017/pokazy_przy_kosciele oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

28 maja 2017 r. uczniowie z klas 1p i 3p z innowacją ratownictwo medyczne wzięli udział w pokazach i szkoleniach z pierwszej pomocy przy kościele Św. Jadwigi w Rzeszowie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników bez względu na wiek. Wszystkim chętnym pokazano postępowanie min. w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, zadławienia czy omdlenia. Można było również zmierzyć sobie ciśnienie i zasięgnąć rady ratownika medycznego Bartosza Drymajły. Nad techniczną i merytoryczną stroną akcji czuwali nauczyciele p. Adrian Lubas i p. Karolina Duży.