III edycja projektu „Przedsiębiorczość w praktyce” to zajęcia realizowane w roku szkolnym 2017/2018 w klasie I A w ramach innowacji administracyjno – księgowej. Jak co roku nasi uczniowie odbywają szereg warsztatów, po których przystępują do rozwiązywania zadań problemowych i zadań testowych.

Warsztaty i zadania konkursowe dotyczą:

I zajęcia warsztatowe NBP: Pozyskiwanie kapitału na rozpoczęcie działalności gospodarczej

II zajęcia warsztatowe: Możliwości finansowania działalności ze źródeł zewnętrznych.

III zajęcia warsztatowe: Jak założyć firmę? Zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych.

IV zajęcia warsztatowe: Rozliczenia z tytułu podatku dochodowego i VAT

Projekt „Przedsiębiorczość w praktyce” realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.